Marzena Rogalska w poszukiwaniu historii niesamowitych rodzin – nowy program TVN Style już na antenie!

Kwietniowa nowość na antenie TVN Style “Małe światy według Marzeny Rogalskiej” już na antenie! Prowadząca przemierzy Polskę, aby odwiedzić domy ludzi, których życie daleko odbiega od schematów i przyjętych norm. W programie poznamy kulisy funkcjonowania m.in rodzin romskich czy góralskich.

Marzena Rogalska z kamerami swojego nowego programu zajrzy do domów wyjątkowych i nietuzinkowych rodzin, aby poznać ich sposób na życie. Traktując każdą familię jak osobny, mały świat – z właściwą ciekawością, ale też wdziękiem i taktem – spróbuje poznać jej obyczaje, tradycje i tajemnice. Dla prowadzącej nie ma tematów tabu i nawet o tym, co w życiu niełatwe, chętnie rozmawia szczerze. Padną więc trudne, a czasem nawet intymne pytania, poruszone zostaną nieoczywiste tematy – wszystko po to, aby zbliżyć się do tych wyjątkowych bohaterów programu. Do swojego świata Rogalską zaproszą między innymi górale czy Romowie.

    Tę niezwykłą serię widzowie TVN Style będą mogli śledzić w niedzielne popołudnia.

    W pierwszym odcinku Marzena odwiedzi Dagmarę i Grzegorza. Ta wyjątkowa para porzuciła miejskie życie, aby zamieszkać w Beskidach – ich domem stała się 26-metrowa, nieogrzewana jurta na szczycie góry. Zajmują się hodowlą psów i krów, więc dużą część ich czasu wypełnia fizyczna praca. Marzena na własnej skórze doświadczy życia, które Grzegorz i Dagmara tak bardzo pokochali, a także postara się dowiedzieć, co popchnęło ich do tak wielkich zmian. 

    "Małe światy Marzeny Rogalskiej" na antenie TVN Style w każdą niedzielę o godzinie 16:30.