MARIA SEMCZYSZYN I JEJ „AKCJA ARANŻACJA” JUŻ OD 24 LISTOPADA W HGTV!

Przestawiliście kiedyś kanapę na drugą stronę pokoju albo pomalowaliście stare drzwi na inny kolor? Od razu wszystko wygląda inaczej, prawda? “Akcja aranżacja” to nowy program HGTV dla tych, którzy chcą odświeżyć swoje lokum, ale nie mają dużego budżetu lub po prostu nie mogą wprowadzać zbyt znaczących zmian w wynajmowanych wnętrzach.

Nie każdego stać na zakup własnego mieszkania. Z roku na rok wzrasta liczba wynajmowanych nieruchomości. To oczywiste, że każdy chce przeznaczyć na remont jak najmniej środków, ale jednocześnie marzy, żeby jego dom był przytulny i funkcjonalny. Jak to zrobić bez inwestowania wielkich pieniędzy?

To najlepiej wie Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, czyli stylizacją i metamorfozami mieszkań za nieduże pieniądze. Prowadząca program ma jedynie trzy dni, żeby na nowo zaaranżować wybraną nieruchomość. Tu nie ma też miejsca na żadne finansowe szaleństwa. Maria musi się zmieścić w mocno ograniczonym budżecie. Widzowie HGTV szybko przekonają się, jak pozornie nieistotne zmiany mogą przyczynić się do fantastycznego i zaskakującego efektu końcowego!

PREMIERA: środa, 24 listopada, godz. 21.30