MAMY JUŻ ROK!

Telewizja WP w grudniu tego roku obchodzi swoje pierwsze urodziny! W ciągu roku odnotowaliśmy prawie 300% wzrost udziału w rynku. Z tej okazji Telewizja WP przygotowała dla swoich widzów filmowe niespodzianki, nowe programy lifestylowe i dokumentalne oraz premierowe odcinki „Mistrzów Kabaretu” i „Orłoś Kontra”.

Już od niedzieli, 12 listopada na antenę Telewizji WP wchodzi nowy, trzeci już cykl programu „Mistrzowie Kabaretu” który Polacy pokochali. W każdą niedzielę od 17:00 stacja emitować będzie aż 2 premierowe odcinki a w nowej edycji widzów Telewizji WP do łez bawić będą prawdziwi mistrzowie w swoim fachu czyli między innymi: Mariusz Kałamaga, Jacek Noch, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki.

Emisja premierowych odcinków od niedzieli 12 listopada o 17:00

Na długie, zimowe wieczory stacja przygotowała nowe odcinki programu utrzymanego w konwencji amerykańskich late night show, czyli „Orłoś Kontra”. W programie nie zabraknie wątków politycznych, szczerych rozmów z ciekawymi gośćmi i przede wszystkim dużej dawki humoru. W nowych odcinkach wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in. Katarzynę Pakosińską, Jurka Owsiaka, Rafała Bryndala, Krzysztofa Skibę, Roberta Górskiego i wiele, wiele innych gwiazd.

Emisja premierowych odcinków od poniedziałku, 4 grudnia o 22:30

Od 2 grudnia, o 13:00 w każdą sobotę i niedzielę w Telewizji WP zobaczyć będzie można premierowe odcinki amerykańskiej produkcji "The great christmas light fight” czyli „Mój dom świeci najjaśniej” . W programie udział biorą rodziny, które ścigają się ze sobą w wyścigu na ozdabianie swoich domów i ogrodów na Święta.

Emisja premierowych odcinków od soboty, 2 grudnia o 13:00

Gaycation, premiera w Polsce! Unikatowy format telewizyjny zrealizowany w duchu wartości, które powinny przyświecać Nam wszystkim. Od niedzieli, 17 grudnia o 23:00 Telewizja WP wyemituje pierwszy sezon programu dokumentalnego „Gaycation” w którym aktorka Elen Page wraz ze swoim przyjacielem Ianem Danielem, poznawać będzie kulturę LGBTQ na świecie. Elen i Ian w każdym odcinku spotykają na swojej drodze różnych ludzi, którzy opowiedzą im swoją, często bardzo przejmującą i trudną historię.

Emisja premierowych odcinków od niedzieli, 17 grudnia o 23:00

Telewizja WP rusza z nowym pasmem filmów familijnych. W każdą niedzielę o 15:00 emitowana będzie premiera! W listopadzie zobaczyć będzie można między innymi takie hity jak: „Disco robaczki”, „Benek brawura i czerwone taksówki” czy „Klucz do przygody”. Na grudzień planujemy w paśmie familijnym pokazać filmy takie jak „Goryl Śnieżek w Barcelonie” czy „Renifer Niko ratuje święta”.

Emisja premierowych filmów w każdą niedzielę o 15:00