„Mamuśki rządzą” w TLC od 16 lutego

Osiem wyjątkowych kobiet z całych Stanów Zjednoczonych wyrusza do rajskiego Meksyku w poszukiwaniu miłości. Uczestniczki tego programu randkowego mają już za sobą lata doświadczeń. Spróbują je wykorzystać, aby stworzyć związek z mężczyznami młodszymi od siebie o połowę! Czy im się to uda? Przekonajcie się o tym sami – „Mamuśki rządzą” na antenie kanału TLC już od 16 lutego.

W tym programie poznacie kobiety, które rzuciły wszystko co im znane, by w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. Pojechały do luksusowej rezydencji w Meksyku, w nadziei, że piękne otoczenie będzie sprzyjać nawiązywaniu romantycznych relacji. Choć są po czterdziestce, nie wyszły z wprawy w randkowaniu. Wręcz przeciwnie, zamierzają wykorzystać swoje doświadczenie, by uwieść młodszych mężczyzn. Wśród uczestniczek są między innymi 59-letnia instruktorka fitness i piosenkarka z Los Angeles, pielęgniarka asystująca przy operacjach serca czy imprezująca mama sześciorga dzieci. Mimo wielu różnic, mają kilka wspólnych cech. Wszystkie są pewne siebie, silne i gotowe by się zakochać. Ale nic nie jest w stanie ich przygotować na czekającą przy wejściu do willi niespodziankę!

Piękne plaże Meksyku nie na długo zapewnią atmosferę jak z bajki. Szybko okaże się, że kobiety podchodzą do relacji damsko-męskich całkiem poważnie. Gdy na jaw wychodzi, że ten program nie jest zabawą, napięcie rośnie z dnia na dzień. W każdym odcinku pojawią się zadania, które sprawdzą czy dotychczas nawiązana relacja jest prawdziwa czy nadszedł czas, aby opuścić rajską willę. Czy panowie będą w stanie przekonać do siebie „mamuśki” swoim młodzieńczym urokiem? A może ich zachowanie udowodni, że są niedojrzali? W tej willi atmosfera jest gorąca. Chemia, zazdrość i sprzeczki są tu na porządku dziennym. Zobaczcie czy mimo przeszkód, zakochani udowodnią, że wiek to tylko liczba.

Premierowe odcinki od 16 lutego, w czwartki o godzinie 22:00 na antenie kanału TLC.