MAJÓWKA Z PARAMOUNT CHANNEL HD

W marcu Paramount Channel HD docierał dziennie do ponad 214 tysięcy widzów, a na antenie triumfowały komedie. Najlepiej oglądanymi tytułami były: “Shrek Forever”, “Ostrza chwały” i “SpongeBob: Na suchym lądzie”. Stacja nie zwalnia tempa, a na widzów czekają kolejne nowości.

Majówkowy weekend na antenie Paramount Channel HD przyniesie dwie premiery. W piątek, 1 maja o godz. 20:00 „Push”, zapierający dech w piersiach thriller z Dakotą Fanning i Chrisem Evansem. Akcja filmu skupia się na dwojgu młodych Amerykanów, którzy posiadają specjalne zdolności. Wspólnie muszą znaleźć dziewczynę w Hong-Kongu, przed tym, jak zrobi to rządowa agencja zwana “Wydziałem”. Z kolei w sobotę o godz. 22:15 kultowe „Wściekłe psy”, czyli mistrzowski kryminał samego Quentina Tarantino. Debiut reżysera z 1992 roku, którego głównymi bohaterami jest kilku niezależnych gangsterów. Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski, spotykają się w magazynie, by ustalić, kto wydał ich plan policji. Śledztwo gangsterów nie będzie takie łatwe, a wzajemna wrogość i oskarżenia mogą przyczynić się do tragedii.

Na tym jednak nie koniec! Emocji dostarczą również wieczory z serią horrorów o seryjnym zabójcy Johnym Kramerze w serii filmów „Piła”. W każdej części serii, akcja skupia się na grupie osób, które z niewiadomych przyczyn są zmuszane do zagrania w misterną grę. Muszą one wybierać, pomiędzy dobrem a złem, zabójstwem lub śmiercią, a za wszystkim odpowiedzialny jest nieuleczalnie chory inżynier budownictwa. Emisje poszczególnych części od 21 do 24 maja o godz. 22:00.

źródło: Nielsen, 2020.03-04.14, udział, zasięg dzienny, ranking wg % ratingów kanału, 0600-2559, A16-49