Majowe propozycje Discovery Life!

Maj w Discovery Life obfitował będzie w wiele poruszających historii i ich bohaterów. Poznamy pary, powracające wspomnieniami do swoich ślubów. Drag queen pomagające bohaterom odnaleźć wewnętrzne piękno. A nawet randkowych wyjadaczy zgłębiających tajniki sztuki randkowania. Zobaczcie jak poradzą sobie bohaterowie majowych premier z nowymi wyzwaniami!

„Rok po ślubie” od 1 maja, godz. 17:20

W programie pary małżeńskie wracają myślami do swoich wymarzonych ślubów rok później i omawiają wszystkie wybory, których dokonali. Wracają do stresu, kosztów i chaosu. Czy z perspektywy czasu nowożeńcy myślą, że warto było poświęcać się tak tylko dla jednego dnia?

„Przemiana w stylu drag queen!” od 3 maja, godz. 21:50

Tej metamorfozy dokonają królowe, którym poczucie stylu i odważne spojrzenie na modę nie jest obce. Znane z amerykańskiej telewizji drag queen złożą niespodziewaną wizytę bohaterom, którzy nie umieją polubić tego, jak wyglądają i zabiorą ich w pełną kolorów podróż do świata mody. Wizyta w tym obcym świecie pomoże im nie tylko zmienić wygląd zewnętrzny, ale wreszcie uwierzyć w siebie. Stylowe metamorfozy to nie tylko makijaż i porządki w szafach! Te niezwykłe konsultantki pomogą bohaterkom odnaleźć ich wewnętrzne piękno oraz wkroczyć w nowe życie pełne energii!

„Wyjadacze” od 13 maja, godz. 20:50

W programie widzowie poznają historie osób, które próbują opanować tajniki sztuki randkowania. Wszyscy bohaterowie pragną miłości, ale nie potrafią wykonać pierwszego kroku. Z  odsieczą przyjdą randkowi wyjadacze, którzy wprowadzą bohaterów na randkową ścieżkę rozwoju! Podpowiedzą, jak dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu i skutecznie działać na zmysły oraz jakich zachowań i tekstów kategorycznie się wystrzegać. W programie zobaczymy dwanaście historii uczniów i mistrzów pierwszego wrażenia, którzy udowodnią, że w życiu ważne jest, aby trafić na dobrego mentora. A wtedy randki nie muszą być tak straszne, jak je malują!

Zapraszamy do Discovery Life!