Majowe nowości w TVN Style

W maju na antenie TVN Style zagości aż 5 premier! Na ekranach pojawią się nowe odcinki dobrze znanych widzom hitów, ale nie zabraknie również zupełnie nowych formatów. Razem z kamerami zajrzymy do zakamarków wymarzonych mieszkań, zwiedzimy miasta przyszłości i przyjrzymy się ślubnym przygotowaniom. 

Doroty Szelągowskiej zdecydowanie nie trzeba przedstawiać widzom TVN Style! Mistrzyni remontów tym razem wystąpi na antenie w dwóch rolach: projektantki i klientki. Wszystko po to, aby urządzić swoje wymarzone mieszkanie, do którego wprowadzi się ze swoją córką Wandą. Czeka ją niezłe wyzwanie! Remontowana przestrzeń znajduje się w kamienicy z 1939 roku, co niesie za sobą szereg projektowych wyzwań. Czy na 80 metrach kwadratowych uda jej się stworzyć wymarzone, przytulne i nowoczesne mieszkanie, w którym  poczuje się jak w domu? Przekonamy się już 1 maja o godzinie 20:05 w programie “Dorota kontra Dorota”.

Widzowie TVN Style spotkają się również z Anną Nowak-Ibisz, która wyruszy w Polskę, aby sprawdzić, jak nowoczesne technologie ułatwiają nam życie i usprawniają codzienne funkcjonowanie. Od systemów bezpieczeństwa przeciwpowodziowego po inteligentne parkingi - współczesne miasta chętnie korzystają z dobrodziejstw techniki, aby dbać o swoich mieszkańców. Dowiemy się także jak smart cities funkcjonują za granicą oraz zastanowimy się co w tej dziedzinie może przynieść nam przyszłość. “Tak powstaje miasto przyszłości” na antenie TVN style już 13 maja o godzinie 16:55.

Czy w jednym programie mogą pojawić się Brad Pitt, Jason Momoa, Ryan Gosling, Chris Hemsworth, Hugh Jackman, Simon Baker i Piotr Stramowski? W TVN Style jest to możliwe! W maju na antenie zadebiutuje seria, w której ujętych zostanie 100 najprzystojniejszych i najbardziej interesujących mężczyzn na świecie. O swoich typach opowiedzą m.in. Daria Ładocha, Barbara Kurdej-Szatan, Kinga Burzyńska, Ania Nowak-Ibisz, Anna Dec, Dagmara Bryzek, Kasia Węsierska czy Klaudia Nieścior. Pierwszy odcinek serii “Ranking najprzystojniejszych facetów" pojawi się na antenie TVN Style 13 maja o godzinie 22:00.

W maju na ekrany z nowymi odcinkami powróci także program “Ach, ten ślub!”, w którym ekspertki Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ponownie pomogą parom w opałach w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. W tej serii poznamy Ilonę i Jakuba, którzy marzą o ślubie w stylu glamour oraz Natalię i Łukasza, którzy mają zamiar pobrać się w klimatycznym dworku. Przed Agnieszką i Magdą niejedno wyzwanie, ale panie jak zwykle dadzą z siebie wszystko, aby spełnić marzenia zakochanych. Pierwszy odcinek czwartego sezonu “Ach, ten ślub!” zadebiutuje w TVN Style już 17 maja o godzinie 19:00.  

Na antenę, z czwartym sezonem powróci także “Mieszkanie na miarę”. Dla prowadzących Agnieszki Musiał-Chmielnik i Macieja Mindaka, rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic! W każdym odcinku ekspercka para pomoże znaleźć, a następnie urządzić wymarzone mieszkanie w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu. Jak się okaże, priorytety uczestników będą się od siebie różnić - dla jednych najważniejsza będzie funkcjonalność wnętrz, a dla innych  dogodna lokalizacja lub własny ogród. Czwarty sezon “Mieszkania na miarę” będzie można śledzić już od 17 maja w każdą środę o godzinie 20:00.

  • Poniedziałek, 01.05 - premiera: Dorota kontra Dorota
  • Sobota, 13.05 - premiera: Tak powstaje inteligentne miasto
  • Sobota, 13.05 - premiera: Ranking najprzystojniejszych facetów
  • Środa, 17.05 - premiera: Ach, ten ślub! 4
  • Środa, 17.05 - premiera: Mieszkanie na miarę 4