TLC - MAGIA SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA

Sezon ślubny w pełni i każda z panien młodych chce w tym cudownym dniu wyglądać jak księżniczka. Czy polskie panny młode wiedzą, która suknia ślubna powinna być tą jedyną i wymarzoną?

Od 7 maja na kanale TLC uwielbiany brytyjski stylista i projektant Gok Wan, w programie „Salon sukien ślubnych Goka”, doradzał i pomagał przyszłym pannom młodym dokonać trudnego wyboru stroju na jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Oprócz pomocy w wybraniu idealnej sukni ślubnej, ścierał również ich łzy wzruszenia. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i jaka stylizacja najlepiej podkreśli atuty jej figury. Ten słynny pasjonat mody ma unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo. Polskie panny młode w pełni mu zaufały i chętnie przystawały na jego sugestie. Charyzmatycznym stylistą Gokiem Wan zachwyciły się również widzki TLC, o czym może świadczyć bardzo wysoki udział premierowych odcinków w grupie kobiet, mieszkanek miast SHR= 1,1% oraz AFF na poziomie 366!

Zainteresowanych udziałem w programie było tak dużo, że telewizja TLC postanowiła wyjść przyszłym pannom młodym naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem.

Od 6 do 16 czerwca byliśmy w 8 miastach, takich jak: Radom, Kielce, Zabrze, Opole, Łódź, Toruń, Olsztyn i Gdynia. Każda przyszła panna młoda mogła skorzystać z usług ekspertów! Na miejscu czekały na nie fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.

Już w lipcu na kanale TLC ponownie będziemy mogli zobaczyć najsłynniejszą lekarz dermatolog w Stanach Zjednoczonych, Sandrę Lee znaną jako dr Pryszczylla. Dermatologię praktykuje od 15 lat i specjalizuje się w diagnozowaniu oraz usuwaniu tajemniczych guzów i torbieli pojawiających się na skórze pacjentów. W nowej serii programów dr Lee spotka się z młodą matką, u której po kuracji odchudzającej na nodze pojawiła się ogromna, stale powiększająca się narośl. Co gorsze, kobieta ma na całym ciele blizny i boi się, że ich usunięcie na stałe ją oszpeci. Porady lekarskiej szuka też rodzeństwo. Brat i siostra cierpią na bolesne schorzenie skóry - na ciele mają krwawiące guzy. Mężczyzna, który na co dzień pracuje jako kierowca, boryka się z wielkim zgrubieniem na plecach. Czy dr Lee pomoże tym cierpiącym ludziom powrócić do normalnego życia?
Premiera: 17 lipca, godzina 22.30

W kobiecych grupach celowych stacja TLC wciąż notuje bardzo wysokie wskaźniki AFF. W maju, w grupie kobiet w wieku 25-49 z dużych miast indeks dopasowania to aż AFF=246 (SHR=0,7%), a kanał dotarł do ponad 6 mln widzów, co stanowi wzrost o 25% vs zeszły rok!

Dane: NAM. Programmes, 07.05-11.06.2019; SHR%, AFF W20-49 C50+ vs A16-49; 01.05-31.05.2019; SHR%, AFF W25-49 C100+ vs A16-49; COV 1-31.05.2018 vs 1-31.05.2019, A4+.