LUTY NA KANALE FOOD NETWORK

FOOD NETWORK to stacja kulinarna skierowania do widzów, którzy poszukują porad i inspiracji, a także  rozrywki na najwyższym poziomie. Kanał prezentuje tradycyjne i nowoczesne sposoby przyrządzania potraw. Pokazuje świat kuchni od… kuchni i podpowiada, jak eksperymentować i rozwijać nabyte już umiejętności. Stacja jest szczególnie atrakcyjna dla dorosłej grupy widzów – udział kanału w styczniu w grupie miejskiej, komercyjnej wyniósł 0,25% (AFF=142).

W lutym na kanale startują kolejne zagraniczne premiery pokazujące apetyczne przepisy kuchni z całego świata. Wśród nich nie zabraknie propozycji pełnych smaku i pasji takich jak  „Przepisy prosto z serca”, „Kuchnia na szczęście” czy „Ulubione przysmaki Ameryki”.

Torty na zamówienie
Premiera 1 lutego, godz. 23:15

Duff Goldman i jego zespół dekoratorów, projektantów i konstruktorów pracują bezustannie, aby stworzyć zapierające dech w piersiach ciasta na ważne wydarzenia i imprezy dla swoich fanów z mediów społecznościowych. Zespół musi dostarczyć te wyjątkowe wypieki do różnych miejsc i lokalizacji. Czy zdążą na czas? Czy przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie?

Najlepszy cukiernik Ameryki 3
Premiera 15 lutego, godz. 21:45

Ośmiu najlepszych cukierników Ameryki po raz kolejny wykaże się kreatywnością, podejmując nowe, kulinarne wyzwania. W przeciągu sześciu tygodni, otrzymają zadania, które przetestują ich pomysłowość i umiejętności techniczne Jason Smith oraz Marcela Valladolid będą eliminować jednego cukiernika w każdym odcinku, aż w końcu wybiorą zwycięzcę.

Najlepsze Taco w mieście
Premiera 10 lutego, godz. 23:15

Dla szefa kuchni Aarona Sancheza meksykańskie jedzenie to miłość. A tacos Cóż, to jego ulubiona potrawa. Prowadzący zabierze widzów na wycieczkę do USA, gdzie odkryje latynoską stronę każdego miasta. Spotka się ze wspaniałymi szefami kuchni i porozmawia z barwnymi mieszkańcami Aaron każdą swoja podróż zamieni w nieoczywiste poszukiwanie najlepszego Taco w mieście.

DANE: NAM, 01-24.01.2021; SHR%; A16-49 c50+; AFF vs TI.