LISTOPAD Z DUŻYMI WZROSTAMI ROK DO ROKU ORAZ WIOSENNE NOWOŚCI W TVN FABUŁA

TVN Fabuła z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Rosnące udziały kanału są wynikiem precyzyjnie dobranej oferty filmowej oraz świetnych programów o tematyce filmowo-serialowej. W listopadzie stacja osiągnęła 0,5% udziału w grupie komercyjnej, co przekłada się na ponad 20% wzrost rok do roku! Oprócz tego, kanał odnotował wzrost również w grupie miejskiej o ponad 7%. Widzowie tej grupy w listopadzie najchętniej oglądali takie filmy jak: Avengers: Czas Ultrona (SHR=3,8%, AMR=1,1%), Akademia Policyjna 2 (SHR=2,8%, AMR=0,9%) oraz Król Artur Legenda Miecza (SHR=2,6%, AMR=0,9%).

TVN Fabuła to nie tylko topowe filmy, to także fantastyczna oferta programowa. Wiosną na kanale pojawią się dwie nowości!

Grażyna Torbicka powróci z nowym formatem – Rozmowy intymne, w którym porozmawia z twórcami, którzy, choć od lat znajdują się na szczycie, stronią od publicznych wystąpień. Będą to osoby ze świata filmu, show-biznesu i kultury. Gospodyni porozmawia z nimi na tematy do tej pory nie poruszane: Jakie stereotypy wokół nich krążą? Jaka jest cena za taką popularność? Co jest dla nich ważne? Co sprawiło, że są w tym miejscu, w którym są?

Oprócz tego, Kinga Burzyńska pokaże studenckie początki najbardziej znanych obecnie polskich gwiazd filmowych w programie To był rocznik. Goście Kingi opowiedzą z kim studiowali, jakie mieli wyobrażenia o zawodzie oraz czy studenckie przyjaźnie przetrwały do dziś. Dzięki reporterskiemu charakterowi programu widz pozna nie tylko akademickie korytarze, ale również kultowe studenckie miejsca, o których opowiedzą sami zainteresowani oraz ich profesorowie.

Na antenę powrócą również znane już programy, takie jak Seriaale czy Przystanek Hollywood!

A JUŻ TEJ WIOSNY TVN FABUŁA BĘDZIE OBCHODZIĆ SWOJE 5. URODZINY!

Dane: NAM, SHR%, AMR%, A 16-49 & A 16-49 C50K+, 11.2019 vs 11.2018