LISTOPAD PEŁEN TAJEMNIC W NATIONAL GEOGRAPHIC

Od odkrycia skrywanej w głębinach prawdy o zatonięciu statku El Paso, po ujawnienie sekretów, które faraonowie zabrali ze sobą do grobowców – rozwiązanie tych i wielu innych zagadek z przeszłości czeka w listopadzie na antenie National Geographic w premierowych seriach „Tajemnice podwodnych wraków” oraz „Egipt: miejsce pełne tajemnic”.

TAJEMNICE PODWODNYCH WRAKÓW
W tej serii towarzyszymy nurkom, badaczom wraków i archeologom, którzy pracują nad odtworzeniem okoliczności ostatnich rejsów zatopionych przed laty statków. Dzięki nowoczesnym technikom animacji komputerowej, relacjom świadków i innowacyjnym metodom badawczym możemy poznać nie tylko przyczyny oraz przebieg morskich katastrof, ale i ludzkie oblicze tych tragicznych zdarzeń.

EMISJA: OD 10 LISTOPADA, ŚRODA, GODZ. 21:00

WYPRAWA NA DNO

Jakie tajemnice kryją się w morskich głębinach? Dzięki nowoczesnej technologii poznajemy sekrety zachowane na dnie oceanu. Kamera towarzyszy naukowcom, którzy za pomocą mapowania sonarowego badają zaginione cywilizacje, niezwykłe zjawiska geologiczne i historię naszej planety.

EMISJA: OD 4 LISTOPADA, CZWARTEK, GODZ. 22:00

EGIPT: MIEJSCE PEŁNE TAJEMNIC

Seria przedstawia kulisy pracy międzynarodowego zespołu archeologów, którzy za wszelką cenę pragną odkryć sekrety starożytnego Egiptu i odnaleźć zaginione skarby. Twórcy tej niezwykłej serii towarzyszą egiptologom podczas wykopalisk, pokazując kulisy ich pracy.

EMISJA: OD 14 LISTOPADA, CZWARTEK, GODZ. 15:00

Stacja National Geographic cieszy się popularnością wśród atrakcyjnych grup odbiorców, co pokazuje wysoki wskaźnik dopasowania: AFF 221, a także wzrost SHR o 11% w grupie M35-54inc. 3,5+ we wrześniu rok do roku.

Dane: NAM, SHR% 09.2020, 09.2021, AFF vs A16-49 Q3.2021 (DP 06:00-25:59).