LIPCOWE PREMIERY W ROMANCE TV!

W lipcu kanał Romance TV przygotował dla swoich widzów lekki i okraszony wspaniałymi premierami program. Na dobry początek tygodnia stacja zaprasza na poniedziałki z komediami romantycznymi, które rozbawią wszystkich do łez. Ponadto, na antenę znów powróci cykl „Letnie romanse”, z bohaterami spędzającymi wakacyjne miesiące w najpiękniejszych zakątkach świata.

Śmiech to zdrowie!

Kanał Romance TV przygotował dla wszystkich potrzebujących "środka rozweselającego" arcyzabawne premiery komedii romantycznych w dwa pierwsze poniedziałki lipca. Terapię rozpoczniemy 1 lipca o godz. 20:55 filmem „Lichtenbergowie” – jest to opowieść o losach dwóch braci, których cechą wspólną jest zadawanie się z nieodpowiednimi ludźmi, co prowadzi ich do serii życiowych katastrof. Tydzień później, o tej samej porze wyjawimy… „Jak zrobić napad?”, czyli przedstawimy zabawną historię współczesnego Robin Hooda.

Letnie romanse

Lato staje się coraz gorętsze, a letnie romanse na kanale Romance TV nadal umilają lipcowe wieczory. W każdą sobotę o godz. 21.50 zaprezentujemy naszym widzom filmowe hity telewizyjne. Cykl rozpoczniemy dwoma premierami - 6 lipca obrazem "Lato w Marrakeszu", a 13 lipca  pokażemy "Lato w Amalfi".