LETNIE PREMIERY W ROMANCE TV!

W sierpniu na antenę Romance TV powraca Martin Gruber, doktor z alpejskiej wioski. Nowy, 12. sezon serialu „Górski lekarz” można oglądać tylko w Romance TV od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Z kolei w dwa ostatnie piątki miesiąca stacja zabierze swoich widzów w niezapomniany rejs Statkiem marzeń, który zacumuje w najpiękniejszych zakątkach świata – na Hawajach i Malediwach. Natomiast już 3 września stacja zaprasza na premierę, włoskiej wersji serialu „Wszystko dla pań”, w którym widzowie poznają historię pierwszego, powstałego w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, mediolańskiego domu mody dla pań. Jak zwykle nie zabraknie też wątków miłosnych!

Kolejne przygody doktora z alpejskiej wioski.

12 sierpnia na antenie Romance TV zagościł kolejny, 12. sezon kultowego serialu „Górski lekarz”. Martin Gruber i jego bliscy powrócili z nowymi perypetiami, zaś jeszcze przed premierą plan zdjęciowy i głównego bohatera odwiedził ambasador Romance TV, Daniel QCZAJ, by dowiedzieć się co czeka widzów nowego sezonu. Zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Niezapomniany rejs Statkiem marzeń.

23.08 o godzinie 20:55 wyruszymy na Hawaje wraz z kapitanem Burgerem i jego załogą, których tym razem czeka szczególne wyzwanie – podczas rejsu dojdzie do sfingowania szantażu… W kolejny piątek, 30.08 (godz. 21:00) podróż statkiem na Malediwy będzie przebiegała radośnie, ponieważ do załogi ma wreszcie dołączyć kobieta. Podczas rejsu poznamy też parę, która od czasów szkolnych tkwi w problematycznym związku. Na widzów czeka mnóstwo przygód i niezapomnianych widoków!

Premiera serialu „Wszystko dla pań”.

Od 3.09, od poniedziałku do piątku, co wieczór o godz. 20:00 widzowie Romance TV będą mogli śledzić nowy serial produkcji włoskiej, opartej na motywach powieści Emila Zoli. Akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku, a głównym wątkiem jest historia pierwszego mediolańskiego domu mody dla pań, którego otwarcie staje się tłem dla dalszych perypetii bohaterów. Osobiste przeżycia postaci będą stały pod znakiem miłości, intrygi i rozczarowania.