LETNIA RAMÓWKA NICKELODEON

W sierpniu na antenie Nickelodeon nie zabraknie nowości oraz dalszych przygód ulubionych bohaterów wśród dzieci. W niedzielę, 9 sierpnia o godz. 10:00 nowy odcinek formatu “Wielkodomscy”. Jest to kontynuacja serialu “Harmidom”, którego fabuła skupia się na Rozalii Ani Maliniak - dziewczynce, która przeprowadza się do dużego miasta razem ze swoją mamą Marią i starszym bratem Robertem, gdzie poznaje swoją dalszą, hiszpańską rodzinę. Ponadto, stacja przygotowała również nowe odcinki serialu “Harmidom”, których emisja odbędzie się również w każdą niedzielę o godz. 10:00.

Z kolei na antenie Nick Jr. w każdy weekend o godz. 8:15 emisja nowych odcinków formatów, takich jak “Shimmer i Shine”, “Dora i przyjaciele”, “Bąbelkowy świat gupików”, “Dora poznaje świat”, “Blaze i mega maszyny”. Co więcej, od poniedziałku 17. sierpnia do piątku 21. sierpnia nowe odcinki kultowej bajki dla najmłodszych, czyli przygody “Psiego Patrolu”. Emisja o godz. 7:20.

Dodatkowo, w sierpniowej ramówce NickToons również nie zabraknie atrakcji i specjalnych serii dla dzieci. Od poniedziałku do piątku o godz. 17:50 emisja nowych odcinków serii “Lego Jurassic World”.