Lato w Fightklubie pod znakiem najlepszych gal MMA!

Przynajmniej pięć gal ONE Championship i dwa show spod znaku Bare Knuckle Fighting Championship – wszystko na żywo! To letnia oferta Figtklubu dla fanów sportów walki. A to nie wszystko, stacja szykuje bowiem w zanadrzu kilka niespodzianek!

Gale ONE Championship od lat zdobywają coraz większą popularność na całym świecie. Największa azjatycka organizacja sportów walki kilka tygodni temu z powodzeniem próbowała podbić amerykański rynek organizując dla fanów w USA cztery pełne znakomitych pojedynków gale. Po serii ONE on TNT nie zwalnia jednak tempa i od połowy czerwca do końca wakacji zorganizuje aż pięć widowiskowych gal! Najbliższa z nich to zaplanowane na 11 czerwca widowisko ONE: Full Blast II, w którym w walce wieczoru w formule Muay Thai zmierzą się mistrz świata Mongkolpetch Petchyindee Academy z Eliasem Mahmoudim.

Kolejne gale ONE Championship zaplanowano na 9 i 30 lipca oraz 13 i 27 sierpnia. Organizatorzy nie zdradzają na razie bohaterów poszczególnych show, możemy być jednak pewni, że na każdej z gal zadbają o odpowiednie obsadzenie main card. Przed nami niezwykłe wakacje z ONE! Wszystkie gale na żywo w Fightklubie!

Także w wakacje w Fightklubie przynajmniej dwie gale Bare Knuckle Fighting Championship! Pierwsza z nich oznaczona numerem 18 już 26 czerwca w Hard Rock Live w Hollywood na Florydzie. Wydarzenie to okraszą aż cztery mistrzowskie walki! W wadze ciężkiej swojego pasa bronił będzie Joey Beltran, który zmierzy się z Samem Shewmakerem, a o wakujący tytuł w wadze junior ciężkiej powalczą Hector Lombard i Joe Riggs. Z kolei w kategorii piórkowej pięści skrzyżują miejscowy wojownik Luis Palomino i mistrz Wielkiej Brytanii w walce na gołe pięści, Tyler Goodjohn, a o pas wagi średniej BKFC powalczą Thiago Alves i Uly Diaz.

Niemal dokładnie miesiąc później, 24 lipca, w Tampie na Florydzie, kolejne show BKFC tym razem z walką kobiet w głównej karcie – pojedynkiem Paige Van Zant vs Rachel Ostovich. Obie gale na żywo wyłącznie w Fightklubie!