Lato na wyścigowym torze i w wodzie w Sportklubie!

W drugiej połowie wakacji i tuż po ich zakończeniu Sportklub stawia na wyścigi samochodowe i żeglarstwo! W sierpniu widzowie zobaczą na żywo na antenie stacji aż pięć wyścigów NASCAR Xfinity Series oraz pasjonująco zapowiadającą się kolejną rundę prestiżowego SailGP.
 
W rywalizacji w NASCAR Xfinity Series kierowcy nadrabiają na razie wakacyjne zaległości. 18 lipca po raz ostatni zmierzyli się na New Hampshire Motor Speedway i właśnie po tym wyścigu udali się na krótki, zasłużony odpoczynek. Ponownie spotkają się 7 sierpnia w Watkins Glen, żeby rywalizować w Zippo 200 at The Glen. Wyścigiem tym druga część sezonu rozkręci się na dobre i praktycznie nie będzie zatrzymywać aż do listopadowego startu w Phoenix, który zwieńczy sezon. Od startu w Watkins Glen fanów motorsportu co tydzień czekał będzie wieczór z NASCAR Xfinity Series, w każdy kolejny weekend będziemy bowiem spotykali się z nimi, aby oglądać na żywo pasjonującą rywalizację na legendarnych owalnych amerykańskich torach.
 
Kolejną okazją do tego będzie Pennzoil 150 rozgrywany na Indianapolis Motor Speedway (14 sierpnia o godz. 21:00), następnie New Holland 250 w Brooklyn w stanie Michigan (21 sierpnia o godz. 21:00), Wawa 250 na Daytona International Speedway (27 sierpnia o godz. 2:00) i Sport Clips Haircuts VFW 200 na Darlington Raceway w Południowej Karolinie (4 września o godz. 21:30). A to wyłącznie lista startów, które odbędą się do pierwszego wrześniowego weekendu! Później będzie tylko ciekawiej, jeszcze w tym miesiącu czekają nas bowiem dwa wyścigi sezonu regularnego, a od 25 września wrzucamy wyższy bieg, bo tego dnia na Las Vegas Motor Speedway rozpocznie się Round of 12! Cały sezon NASCAR Xfinity Series na żywo wyłącznie w Sportklubie!

 
Jako że nie samymi wyścigami samochodowymi człowiek żyje, w wakacje zapraszamy również na wyścigi piekielnie szybkich katamaranów! Sposobnością do ich obejrzenia będą transmisje z kolejnej rundy SailGP, która 20-21 sierpnia zorganizowana zostanie w duńskim Aarhus. Za nami trzy emocjonujące weekendy z SailGP, z których każdy zakończył się zwycięstwem innej załogi. Na Bermudach równych sobie nie mieli Brytyjczycy, we włoskim Taranto triumfowali Japończycy, a w Plymouth na najwyższym stopniu podium uplasowali się Australijczycy. O tym, kto wygra u wybrzeży Danii jako pierwsi dowiedzą się widzowie Sportklubu, stacja przeprowadzi bowiem transmisje z obu dni rywalizacji – 20 sierpnia od godz. 15:00 i 21 sierpnia od godz. 13:00.