Kwietniowy wzrost oglądalności i kolejne nowości w Disney Channel

W kwietniu Disney Channel odnotował wzrost SHR% na poziomie 30% w grupie A4-12! Średni dzienny SHR% w kwietniu wyniósł 1,63%. Zasługą tak wysokich wyników jest z pewnością unikalna oferta programowa kanału. Jednym z najchętniej oglądanych w kwietniu seriali w Disney Channel była Ulica Dalmatyńczyków 101 z wynikiem SHR%=9,1% i AMR=0,98%, Blog Na Cztery Łapy z wynikiem SHR=7,81%, AMR=1,18% oraz Miraculum: Biedronka I Czarny Kot z wynikiem SHR=7,57%, AMR=1,16%.

Na widzów w czerwcu czeka moc nowości! Od 3 czerwca na antenie Disney Channel ukażą się nowe odcinki Ulicy Dalmatyńczyków 101! Historia, którą pokochali mali widzowie opowiadająca o niezwykłej rodzinie zamieszkującej ogromny dom na ulicy Dalmatyńczyków w Camden Town. Serial ukazuje różnorodność oraz indywidualizm, każdy z Dalmatyńczyków ma własne zainteresowania, unikatową osobowość i przeżywa fascynujące przygody, jednocześnie dbając o wspólnotę i więzy rodzinne. Serial pokazuje psi punkt widzenia, w którym Dalmatyńczyki żyją zupełnie niezależnie od ludzi. W tym świecie to ludzie pełnią rolę domowych pupili, nie mających pojęcia jak skomplikowany jest świat zwierząt i zbyt zajętych pisaniem SMS-ów i robieniem sobie selfie.
Emisja: codziennie o 16:00 i 18:00!

Oprócz tego widzowie Disney Channel będą mieli okazję śledzić losy uczestników obozu Waziyatah w Maine, zobaczyć jakie nawiązują przyjaźnie i jak odkrywają naturę. Mali obozowicze po raz pierwszy spróbują swoich sił w łucznictwie, wspinaczce skałkowej, przetestują swoja determinację na szycie Blob Tower czy stworzą nowe relacje oparte na wspólnych doświadczeniach.

Bug Juice: letni obóz z przygodami to serial idealny dla rodzin z dziećmi, zachęcający do dyskusji o wielu ważnych tematach, związanych z ich wychowaniem, takich jak, odwaga, pewność siebie, pasja, współczucie, praca zespołowa i wiele, wiele innych.
Premiera: 3 czerwca o 7:15

Dane: NAM, DayPart: 06:00-20:59, A 4-12, 04.2019, SHR%, AMR%;