„KRÓLOWE ŻYCIA” – W NOWYM SEZONIE PREMIERY DWA RAZY W TYGODNIU: PIĄTKI I SOBOTY O 22:00

Telewizja TTV z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Oryginalne programy i niesztampowe produkcje cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Tylko w pierwszej połowie roku kanał znalazł się aż 17. razy wśród TOP 5 stacji na rynku osiągając rekordowe wyniki SHR w grupie A 16-49: 5,6% w dniu 22. kwietnia, 5,1% 3. maja i 4,9% 29. kwietnia.

Średni udział widowni TTV (3,3%) w pierwszej połowie roku wzrósł aż o 18% względem tego samego okresu w 2018. Zasługą tak dobrych wyników jest świetnie dobrana oferta programowa. Jednym z hitów ramówkowych, który pojawi się tej jesieni na antenie stacji będzie uwielbiany przez miliony program „Królowe życia”. Wiosenne premiery osiągnęły bardzo wysoki udział w grupie komercyjnej: SHR = 7,6% oraz AMR = 1,7%. W jesiennym sezonie nowe odcinki będą emitowane aż dwa razy w tygodniu, w piątki i soboty o 22:00.

Wszyscy bohaterowie programu „Królowe życia” żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności - czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, u innych falę krytyki i zazdrości. W nowym sezonie widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie, nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia… Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95% powierzchni jej ciała.

Jedno jest pewne! W nowym sezonie na pewno nie będzie nudno!

Dane: NAM, A 16-49, SHR%, H1 2019, PROGRAMMES: A 16-49, SHR%, WIOSNA 2019; PREMIERY