Kolejne motoryzacyjne nowości na antenie TVN Turbo!

W pierwszą niedzielę listopada widzowie TVN Turbo mieli okazję obejrzeć premiery kolejnych dwóch motoryzacyjnych nowości stacji. „Gwiazdy czterech kółek” oraz „Absurdy drogowe” zagoszczą na antenie TVN Turbo aż do świąt Bożego Narodzenia.

GWIAZDY CZTERECH KÓŁEK

Jedną z jesiennych nowości na antenie stacji są „Gwiazdy czterech kółek”. Gospodarzami nowego programu TVN Turbo są znani z anteny dziennikarze Rafał Jemielita i Patryk Mikiciuk. Panowie przybliżają widzom historię kultowych aut z filmów, których fabuła opiera się na motoryzacji. W każdym odcinku zasiadają za kierownicami samochodów i przyglądają się im pod względem filmowych osiągnięć.

To pierwszy tego typu format, w którym fani motoryzacji mają okazję zobaczyć prawdziwe gwiazdy czterech kółek. Zainteresowanie widzów filmową tematyką potwierdzają doskonałe wyniki. Premierowy odcinek „Gwiazd” zgromadził przed telewizorami ponad 200 tysięcy widzów i uzyskał udział na poziomie 4,5% SHR% w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami! Odcinek ten cieszył się również ogromnym zainteresowaniem wśród mężczyzn z wyższymi dochodami – AFF Index = 198.

EMISJA:  w każdą niedzielę, godz.
11.00

(Źródło: NAM, COV, Total Individuals, SHR%, AFF m 16-49 3500+ vs. all 16-49, 02.11.2014)

ABSURDY DROGOWE

W nowym programie dwaj prowadzący – Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski przemierzą Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najbardziej kuriozalnych absurdów drogowych. Wytropią te rozwiązania, które zamiast pomagać kierowcom, przeszkadzają i ograniczają ruch. Wyśledzą źle ustawione znaki drogowe, skomplikowane przejścia dla pieszych czy drogi donikąd. Zaprezentują miejsca, które stały się elementem dowcipów oraz skomentują przypadki nietrafionych inwestycji.

Pierwszy odcinek programu „Absurdy drogowe” również osiągnął bardzo dobre wyniki – uzyskał udział na poziomie 3,1% SHR% w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami.

EMISJA:  w każdą niedzielę, godz. 10.30

(Źródło: NAM, SHR%, m 16-49 3500+, 02.11.2014)