„KINO MÓWI: KULTOWE” TYLKO W ALE KINO+

Ale kino+ to kanał, który dostarcza widzom filmowe produkcje z całego świata, a także wyjątkowe oraz starannie wybrane seriale. W maju stacja dotarła do ponad 3,9 mln widzów. Do najchętniej oglądanych filmów należały takie tytuły jak „Mama”, „Odwet” oraz „Przekręt doskonały”. 

W czerwcu Ale kino+ zaprasza na czwartkowy cykl „Kino Mówi: Kultowe”. Ponadto od środy 23 czerwca premiera 2 sezonu serialu „Niewinny”. Zapraszamy!

PARASITE

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: w jak  najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione.

EMISJA: 17 CZERWCA, GODZ. 20:10

MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, abywziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

EMISJA: 24 CZERWCA, CZWARTEK GODZ. 20:10

BÓL I BLASK

"Ból i blask" to historia kilku dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. Autobiograficzne arcydzieło Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa.

EMISJA: 1 LIPCA, CZWARTEK GODZ. 20:10

NIEWINNY. SEZON 2

Drugi sezon serialu koncentruje się wokół Sally Wrigth, oskarżonej o romans z jej 16-letnim uczniem, Mattem Tayorem. Kiedy Matt zostaje znaleziony martwy, kobieta trafia do aresztu. Zostaje skazana za zabójstwo.  Tymczasem w sprawie pojawiają się nowe dowody.

EMISJA: OD 23 CZERWCA, ŚRODA GODZ. 20:10

DANE: NAM, V 2021 A4+ COV, AMR, 06:00:00-25:59:59.