KANAŁY LIFESTYLE Z GRUPY TVN DISCOVERY RUSZAJĄ Z WIOSENNYMI PRODUKCJAMI

TVN STYLE
Wiosna na TVN Style to czas nowości, już 13 marca widzowie będą mieli okazję zobaczyć zupełnie nowy format – „Kto tu mieszka?”. W każdym odcinku pięć nieznanych sobie osób odwiedzi wspólnie mieszkania i spróbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Polegają przy tym wyłącznie na wiedzy odnośnie uprawianych przez siebie zawodów, pierwszym wrażeniu i intuicji. 

Dorota Szelągowska w swoim nowym programie „Tu jest pięknie” udowodni że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. Prowadząca odwiedzi zachwycające miejsca w Polsce, o których istnieniu często wiedzą jedynie nieliczni.

Nie zabraknie również czegoś dla miłośników programów randkowych! „Miłość od kuchni” to format pełen niespodzianek, w którym bohaterowie będą wybierać kandydata, z którym zechcą zjeść kolację na podstawie wyglądu ich mieszkania! 

Oprócz nowości, na widzów czekają również topowe formaty stacji! W marcu wystartuje kolejny sezon „Sablewska o stylu. Na okazję”, a już w kwietniu widzowie będą mieli okazję zobaczyć drugą serię programu Agaty Młynarskiej „Eks-tra zmiana”.

TLC 
Już w kwietniu 2019 roku na antenie TLC odbędzie się premiera polskiej edycji telewizyjnego hitu - „Salon sukien ślubnych Goka”! Gok Wan to człowiek o wielu talentach, który zaskarbił sobie sympatię widzów prowadząc wiele międzynarodowych hitów telewizji. W programie z pewnością nie zabraknie emocji, a bohaterami będą nie tylko przyszłe panny młode, ale także ich rodziny i przyjaciele! 

A 19 lutego widzowie zobaczą drugi sezon „Panien Młodych ponad miarę”.

HGTV
Dominik Strzelec nową twarzą HGTV! W jego programie „Polowanie na ogród” widzowie będą mieli okazję poznać ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! W trzy dni i z niewielkim budżetem ekipa Dominika zamieni wcześniej nudną i niefunkcjonalną przestrzeń w prawdziwy ogród marzeń.  

Nie zabraknie również znanych i lubianych produkcji stacji, takich jak: „Zgłoś remont”, „Nowa Maja w ogrodzie” czy „Para w remont”. 

FOOD NETWORK
Najbardziej znana restauratorka, Magda Gessler rusza w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz utalentowanych szefów kuchni, o których mało kto wie. W programie „Odkrycia Magdy Gessler” widzowie będą mieli okazję poznać ich fascynujące historie, posłuchać szczerych rozmów,  a następnie podejrzeć ich pracę w kuchni. 

Tej wiosny, do grona prowadzących Food Network dołączy Tadeusz Muller. Syn Magdy Gessler w swoim nowym programie „Z gruntu zdrowo” pokaże, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończona inspiracja do tworzenia pysznych potraw!

Anna Makowska, znana jako Doktor Ania i Dominika Wójciak, zwyciężczyni III edycji MasterChef’a w nowym programie udowodnią, że zdrowe odżywianie nie musi być trudne i pełne wyrzeczeń! „Zdrowo dla odmiany” na antenie Food Network już w kwietniu 2019!

Wraz z końcem marca Food Network odda program swoim widzom! Zajrzy do ich kuchni i pozna przepisy na ich popisowe dania. Odwiedzi prawdziwych pasjonatów gotowania z całej Polski i podpatrzy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację, czy imieniny u cioci. Food Network zaprasza widzów na „Przyślij przepis”!

Kuchennych inspiracji dostarczą również takie formaty jak: „Sztuka mięsa”, „Patenciary”, Kuchnia dla odważnych” czy „Makłowicz w drodze”!

TRAVEL CHANNEL
Nowy program Travel Channel, „Szokujące potrawy” zabierze widzów w niezwykłą podróż. Przebiegnie ona  tropem dziwacznych potraw, nieznanych Polakom z ich rodzimych stołów. Gospodarzem nowej serii będzie Jarek Nowak, antropolog, znawca wielu kultur i miłośnik egzotycznych wypraw. Prowadzący wybierze się w odległe podróże na różne kontynenty. Zatrzyma się w wybranych miastach, by poznać ich kulinarne tradycje, spróbować niezwykłych dań i podejrzeć jak powstają. Premiera już w czerwcu!

W nowym cyklu Travel Channel, Jakub Porada zaprezentuje widzom najciekawsze miasta i miejsca, idealne na weekendowe wypady. Będą to gospodarstwa agroturystyczne, chaty, zagrody i siedliska, ale także klimatyczne pensjonaty i ośrodki rekreacyjne, w których cała rodzina może wypocząć, nie rujnując domowego budżetu. Travel Channel zaprasza na program „Porada na weekend” już w maju!

W czerwcu wystartuje zupełnie nowy format z Kubą Jankowskim w roli prowadzącego programu „ABC podróżnika”. Znany youtuber, ale przede wszystkim miłośnik podróży jako przysłowiowy „wujek dobra rada”, poszuka odpowiedzi na pytania, które ułatwią zorganizowanie niejednej wyprawy – samolotem, samochodem, a nawet pieszo.

Podróżnicze wrażenia zapewnią takie produkcje jak: „Cool gadżet”, „Cool turyści” czy „Jestem z Polski”