KANAŁ RED TOP W OFERCIE TVN MEDIA OD GRUDNIA 2021

Od 1 grudnia 2021 roku TVN Media, pod marką Premium TV, reprezentuje stację RED TOP w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego. Jest to kolejny kanał Red Carpet Media SA, który dołącza do oferty Premium TV.

Red TOP TV to kanał filmowo-serialowy, prezentujący klasykę kina i kultowe produkcje telewizyjne, w wydaniu amerykańskim, azjatyckim, środkowo-amerykańskim i europejskim . Są to także remasterowane wersje seriali, z nowymi bardziej współczesnymi tłumaczeniami.

RED TOP TV to pozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności widzów w wieku 16-49 oraz kobiet 40-64.  

Oferta programowa, oprócz lekkich pozycji rozrywkowych, zawiera wybitne dzieła znanych i cenionych twórców np. po raz pierwszy w telewizji: „My Fair Lady” z Audrey Hepburn, „It’s a Wonderful Life” – Franka Capry, czy widowiskowego „The Final Countdown” z Kirkiem Douglasem i Martinem Sheenem, w rozdzielczości 4K!

RED TOP TV to także klasyka czechosłowackiego serialu, wszystkie trzy odsłony „Szpitala na Peryferiach”, „Ambulans”,  niezapomniana „Arabella”  ,”Latający Czestimir” oraz seria klasycznych bajek dla najmłodszego widza.

Z początkiem roku 2022 stacja pokaże nowe zremasterowane wersje kultowych seriali z lat 80 tych i 90 tych „Bygada Acapulco” oraz „Tarzan”.

RED TOP TV nadaje od 1 maja 2021. Monitoringiem Nielsen Audience Measurement kanał będzie objęty od 1 grudnia 2021.