„KACZE OPOWIEŚCI” – WIOSENNY SERIALOWY HIT STACJI DISNEY CHANNEL

Już w kwietniu stacja Disney Channel pokaże niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia, na które czekają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.

Nowe „Kacze opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W serialu widzowie zobaczą klasyczne postacie narysowane zupełnie nową kreską. Wartka akcja, wiele przygód, a także nowy, bardziej współczesny styl i technika opowieści pozycjonują animację jako propozycję nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych.

Znani bohaterowie w nowej animacji, odcinki pełne przygód oraz niezwykła ścieżka dźwiękowa serialu to z pewnością gwarancja kolejnego sukcesu Disney Channel!

Premierowe emisje „Kaczych opowieści” od poniedziałku do piątku, od 9 kwietnia o 18:30.

Disney Channel jest najlepiej dopasowanym dziecięcym kanałem do grupy widzów w wieku 7-12 lat (128 AFF, A 7-12), o wysokim miesięcznym zasięgu wynoszącym 3,6 mln widzów. Odbiorcami stacji są także rodziny z dziećmi w wieku 10-14 lat (184 AFF, A 25-49 with kids 10-14).

10 premierowych odcinków serii „Kacze opowieści” to bardzo dobra okazja do promocji marki Partnera. Ciekawa fabuła oraz lubiani bohaterowie zarówno przez młodszych, jak i starszych widzów, bardzo dobre wyniki stacji Disney Channel, a także niestandardowe formy promocji Disneya (tv, mobile), zapewnią skuteczną i wizerunkową promocję marki.

Dane: NAM, H2 2017, 6:00-20:59, AFF, Dayparts; I 2018, COV A4+, Reach&Frequency