JUŻ WKRÓTCE PREMIERA FORMATU „SALON SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA” NA ANTENIE TLC!

TLC to autentyczne historie i ludzie. Ten kanał to doskonały wybór dla kobiet, które doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starając się znaleźć harmonię pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu. Udział kanału w wielkomiejskiej, kobiecej widowni rośnie od początku roku – w kwietniu SHR wyniósł 0,65%, a indeks dopasowania aż 243!

Uwielbiany brytyjski stylista i projektant Gok Wan przyjechał do Polski, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej! Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i jakie stylizacje nadają się do jej  figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo.

Jaka powinna być ta jedyna i wymarzona suknia ślubna? Odpowiedzi na to pytanie pomoże udzielić Gok Wan w nowym programie „Salon sukien ślubnych Goka” opartym na popularnym amerykańskim formacie „Say Yes To The Dress”. Charyzma stylisty, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Emisja: od 7 maja, wtorek, godz. 21:30

TLC to nie tylko produkcje o tematyce ślubnej, ale również programy o codziennym życiu i prawdziwych ludziach, ich dolegliwościach, pasjach i wariactwach. W maju na widzów czekają nowe serie, takie jak: „Dr Christian i wstydliwe choroby”, „Pasjonaci czy wariaci”, „Historie wielkiej wagi”, „Operacje w Tajlandii”, „Zabójcza miłość” czy „Domowe wizyty dr. Christiana”.

Dane: NAM, 01 - 24.04.2019; SHR % W 16-49 C100K+; AFF w 16-49 C100+ vs A 16-49.