JESIENNE NOWOŚCI TVN STYLE

Jesień to tak samo dobra pora na znalezienie miłości, jak każda inna. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie jest to jednak takie proste. Czasem na pomoc muszą ruszyć przyjaciele i… byli partnerzy lub partnerki. Jak poradzi sobie „Drużyna Eks”? Dowiemy się już jesienią na antenie TVN Style!

„DRUŻYNA EKS” OD 19 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA godz. 22:25

W każdym odcinku singielka lub singiel, który nie może znaleźć „tej jedynej osoby”, będzie randkował ze wsparciem osób, które najlepiej ją/go znają. Trzy z jej/jego byłych chłopaków lub dziewczyn spróbują odłożyć na bok dzielące ich różnice, aby stworzyć drużynę do zadań specjalnych i pomóc  w znalezieniu drugiej połówki dla swojego ex. W towarzystwie doradcy ds. relacji spotkają się z potencjalnymi partnerkami miłosnymi, ustalą, kto najbardziej jej/mu odpowiada i udzielą wskazówek dotyczących stylizacji i zasad randkowania z ich eksperckiego punktu widzenia…

A to nie koniec jesiennych nowości!

„MIASTO KOBIET” OD 2 PAŹDZIERNIKA , NIEDZIELA godz. 12:30

Kultowy format powraca z nowym sezonem i nowym składem prowadzących! Do Marzeny Rogalskiej i Aleksandry Kwaśniewskiej dołączy Ane Piżl, która jest ratownicą medyczną i edukatorką. Wspólnie poruszą ważne, trudne i potrzebne tematy. Będą przełamywać tabu, bez obawy o kontrowersje. Zaproszą ekspertów, gwiazdy, ale też wyjątkowe osoby, które zwróciły naszą uwagę w mediach społecznościowych. Niezmiennie będą motywować i inspirować.

„MŁODOŚĆ NA ZAMÓWIENIE” OD 16 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA godz. 9:50

Wszystkie kobiety są piękne… kropka! Są jednak takie, które o tym zapomniały. Maciej Panek wie jak z pomocą medycyny estetycznej to piękno wydobyć i jak sprawić, żeby znów poczuły się atrakcyjne, pewne siebie i młodsze o kilka lat. „Młodość na zamówienie” to wyjątkowy program o wyjątkowych kobietach i wyjątkowym ekspercie medycyny estetycznej. W „ Młodości na zamówienie” Maciej Panek podróżuje po całej Polsce i odwiedza kobiety, których bliscy zgłosili je do metamorfozy. O ile lat każda z nich odmłodnieje dzięki zabiegom wykonywanym przez niepowtarzalnego Macieja Panka? Czy dziewczyny poznają się w lustrze? Przekonamy się już 16 października w TVN Style…

„ZGŁOŚ REMONT” OD 26 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK godz. 22:25

Najpopularniejszy architekt ponownie wkracza do akcji! Projektowanie, remontowanie, urządzanie to dla niego chleb powszedni. Krzysztof Miruć kocha to co robi i podejmuje każde wyzwanie. Wszystkie jego projekty łączy jedno – są dopięte na ostatni guzik! W każdym odcinku doświadczony architekt, w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu, przeprowadzi całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania. Jak widzowie doskonale już wiedzą – Krzysztof Miruć potrafi zaskoczyć!

Zapraszamy do TVN STYLE!