TVN TURBO - JESIENNE NOWOŚCI I POLSKIE KONTYNUACJE!

Kanał TVN Turbo osiągnął w czerwcu bardzo dobry wynik SHR% = 1,7% w atrakcyjnej męskiej grupie z ponadprzeciętnymi zarobkami. Jest to najlepszy wynik stacji od początku roku! W ubiegłym miesiącu stacja zgromadziła przed telewizorami blisko 3 mln widzów! TVN Turbo nie zamierza zwalniać tempa, już od września startuje z jesienną ramówką. Oprócz znanych polskich kontynuacji pojawią się na antenie interesujące nowości programowe.

Dane: NAM, SHR%, m16-49, 3500+, 01.01-31.07.2015, Reach and Frequency, m16-49, 07.2015.


Wśród nich „101 NAPRAW”, program, w których widzowie TVN Turbo dowiedzą się jak wymienić, wyregulować, zamontować, czy wypolerować różne części w swoim aucie. Jak samodzielnie wykonać podstawowe naprawy w samochodzie bez używania specjalistycznych narzędzi? Jak nauczyć się rozpoznawać zbliżającą się usterkę w aucie, jak ją naprawić i jak postępować po naprawie, żeby dany element działał jak najdłużej. Te i wiele innych przydatnych informacji tylko w nowym programie TVN Turbo!

Emisja: już od 31 sierpnia, poniedziałek, godz. 22:15


Program jakiego jeszcze nie było na antenie TVN Turbo - „TAKA ROBOTA”, pokaże widzom kulisy różnych profesji, a wszystko po to aby sprawdzić, co naprawdę dzieje się w knajpach, warsztatach, piekarniach, masarniach, budowach, hotelach i wielu innych miejscach. Będzie szokująco, prawdziwie i zabawnie. Ten program  pokaże  wszystko, bez żadnych upiększeń. „Taka Robota” to jedyny program, w którym widzowie obejrzą za co naprawdę płacą i co naprawdę dostają.

Emisja: od września, niedziela, godz. 14:15


Kolejną z jesiennych nowości jest program „LEGENDY MOTORYZACJI”, czyli różnorodny świat motoryzacyjnej klasyki! Nowość programowa, w której obok zabytków oraz światowych ikon motoryzacji, licznie występować będą youngtimery z całego świata. Patryk Mikiciuk, prawdziwy miłośnik i znawca tematu, udowodni, że klasyczne samochody nie muszą być hobby dla nielicznych. W każdym odcinku przedstawi on modele z danego segmentu oraz opowie o kwestiach związanych z ich należytą eksploatacją i kosztem utrzymania. Nie zabraknie także porad dla wszystkich tych, którzy poszukują samochodu z duszą.

Emisja: październik 2015


Kanał TVN Turbo przygotował ciekawą propozycję dla widzów, którzy chcieliby poznać prosty system oszczędzania. „LEPSZY CWANIAK”, to program, który pokaże jak w prosty sposób zminimalizować ilość zbędnych wydatków. Jak zarobić i się nie narobić, jak zaoszczędzić oraz jak nie płacić za rzeczy, za które inni płacą? W programie widzowie zobaczą 50 sprawdzonych sposobów na to, jak nie dać się oszukać. Eksperci, specjaliści i normalni użytkownicy pokażą jak zadbać o budżet domowy i firmowy.

Emisja: październik 2015


W ramówce stacji nie może zabraknąć również znanych polskich kontynuacji. Wśród nich jeden z flagowych programów na antenie TVN Turbo, „SAMOCHÓD MARZEŃ: KUP I ZRÓB”. Znany i wiarygodny mechanik - Adam Klimek to nie tylko fan motoryzacji, ale przede wszystkim specjalista, który pokaże krok po kroku jak można przywrócić do życia zapomniane samochody, gdzie szukać części oraz jak negocjować ceny. Wiosenne emisje przyciągnęły przed telewizory 1,8 mln widzów! Ponadto premierowe odcinki programu odnotowały świetny wynik SHR% = 4,5% wśród atrakcyjnej grupy mężczyzn z wyższymi dochodami!

Emisja: od września, niedziela, godz. 10:30

Dane: NAM, SHR%, M 16-49 3500+, 01.03 – 17.05.2015 (premiery).


Wszelkiej maści urządzenia i gadżety, nie tylko dla mężczyzn w najnowszym sezonie programu „NOWY GADŻET”. Prowadzący Kuba Klawiter – znawca i prawdziwy koneser tematu, przedstawi rzetelne testy najróżniejszych przedmiotów. Gadżetów wokół nas nie brakuje, warto więc wiedzieć, które wybrać, a od których trzymać się z daleka. Dzięki najwymyślniejszym sprawdzianom widzowie TVN Turbo dowiedzą się, co jest warte uwagi. Odcinki minionego sezonu obejrzało 1,5 mln widzów!

Emisja: od września, niedziela, godz. 13:15

Dane: NAM, COV, M 16-49, 01.03 – 24.05.2015.


Fanów majsterkowania ucieszy fakt, że już we wrześniu wraca druga seria programu „JAK Z NICZEGO ZROBIĆ COŚ”. Praktyczny program, w którym widzowie TVN Turbo dowiedzą się jak można w ciekawy i kreatywny sposób wykorzystać rzeczy, które nas otaczają. Prowadzący udowodni, że w domowym zaciszu każdy jest w stanie zbudować przedmioty, które będą przydatne i użyteczne, a ich samodzielne wykonanie będzie dużo tańsze niż kupno gotowych produktów. Premierowe odcinki programu uzyskały bardzo dobry wynik SHR% = 3,4% wśród atrakcyjnej grupy mężczyzn z większych miast!

Emisja: od września, niedziela, godz. 13:45

Dane: NAM, SHR%, M 16-49 c50+, 19.04-31.05.2015, (premiery).


W jesiennej ramówce nie zabraknie także motoryzacyjnej propozycji dla osób, które planują zakup samochodu. W najnowszej serii programu „ZAKUP KONTROLOWANY” widzowie poznają jeszcze więcej przydatnych informacji z rynku aut nowych i używanych. Nowy współprowadzący program sprawdzi wybrane samochody pod względem technicznym udając zwykłego klienta. Towarzyszące mu ukryte kamery, zarejestrują i pokażą widzom TVN Turbo wszelkie mankamenty aut, które oferują naszym bohaterom sprzedawcy. Ubiegła seria osiągnęła dobry wynik SHR% = 3,1% w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami!

Emisja: od września, sobota, godz. 12:45

Dane: NAM, SHR%, M 16-49 3500+, 01.03 – 23.05.2015 (premiery).