TOP KIDS W OKNIE OTWARTYM MULTIMEDIA I TOYA!

Od 1–go września przez kolejne dwa tygodnie, TOP KIDS będzie dostępny w oknie otwartym w sieciach Multimedia (kanał 103) i Toya (kanał 525), dzięki czemu stacja mocno zwiększy swój zasięg.

Nadawca stawia na najmocniejsze pozycje z ramówki. Jesienne weekendy zapowiadają się pod znakiem dokładnie wybranych, najchętniej oglądanych tytułów, dzięki czemu mali widzowie będą mogli spędzić jeszcze więcej czasu ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Na czele najpopularniejszych pozycji stoi Dennis Rozrabiaka - zabawny serial animowany opowiadający o chłopcu, który próbuje być grzeczny, ale nigdy mu to nie wychodzi. Mały łobuz trafia pod opiekę sąsiadów i zapewnia im rozrywkę na cały dzień.

Wśród hitów jesiennej ramówki znajdzie się również znany i uwielbiany przez dzieci Bob Budowniczy, który wraz ze swoimi umiejącymi mówić maszynami - koparką, betoniarką, spychaczem, dźwigiem i walcem, tworzą różne ciekawe konstrukcje. Nie zabraknie też  Teletubisiów - sympatycznych, kolorowych postaci, uwielbianych przez najmłodszych widzów na całym świecie.