Jesień w TVN Fabuła

TVN Fabuła to 3. najchętniej wybierany na rynku kanał filmowo-serialowy, który w październiku zanotował 6% wzrost RDR z wynikiem SHR% w grupie komercyjnej: 0,5% w Day Time oraz 0,7% Prime Time (wzrost+13%)

Tej jesieni na antenie TVN Fabuła na widzów czekają autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu!

„Zawieruchy przepis na kino” to program filmowo-kulinarny, w którym bracia Rafał Zawierucha, aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli w filmie Quentina Tarantino i Grzegorz Zawierucha, zwycięzca 8. edycji Masterchefa, rozmawiają o filmach oglądanych na antenie TVN Fabuła oraz przygotowują potrawy związane z tymi produkcjami. Bracia w domowej atmosferze komentują przebieg akcji, grę aktorską. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z filmem, a widzowie poznają przepis na danie prezentowane w oglądanym przez nich filmie.

Emisja: poniedziałki przy filmie o 20:00

„Absolwenci” to nowy program w TVN Fabuła, w którym Kinga Burzyńska pokazuje studenckie początki najbardziej znanych obecnie polskich gwiazd filmowych. Widzowie dowiedzą się z kim studiowali, jakie mieli wyobrażenia o zawodzie oraz czy studenckie przyjaźnie przetrwały do dziś. Dzięki reporterskiemu charakterowi programu widzowie poznają nie tylko akademickie korytarze, ale również kultowe studenckie miejsca, o których opowiedzą sami zainteresowani oraz ich profesorowie.

Emisja: wtorki ok. 22:00

„Seriaale” to już drugi sezon programu, w którym Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi – filmowcami i ludźmi mediów – rozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie: oglądanie kilkugodzinnych opowieści stało się bardzo popularne, a platformy streamingowe i telewizja prześcigają się w coraz lepszych produkcjach. Widzowie poznają nowinki serialowe, przypomną sobie kultowe produkcje, oraz dowiedzą się, czego nie można przegapić.

Emisja: środy ok. 22:00

„Przystanek Hollywood” to program filmowy, w którym dziennikarka Anna Wendzikowska przedstawia najbardziej aktualne wiadomości ze świata Hollywood. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się również kulisy topowych produkcji z fabryki snów. Widzowie dowiedzą się jak pracują amerykańskie studia filmowe. Prowadząca zdradzi widzom plany twórców na kolejne produkcje, a także przedstawi ciekawostki i nowinki prosto z Hollywood.

Emisja: czwartki ok. 22:00

„Andrzej Sołtysik”, ten autorski program odkrywa bardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Na przykładzie konkretnych tytułów i gwiazd filmowych widzowie prześledzą kilka mniej oczywistych wątków w historii kinematografii, np. jak erotyka przenika się z kinem masowym, lub w jaki sposób kino przełamuje tabu związane z religią. Uczestnikami kameralnych dyskusji są osoby z szeroko pojętego show-biznesu. To ambitna rozrywka dla wszystkich pasjonatów filmu.

Emisja: piątki ok. 22:00