JESIEŃ W PULS 2: NOWE ODCINKI NAJLEPSZYCH SERIALI KRYMINALNYCH „CSI: KRYMINALNE ZAGADKI LAS VEGAS” ORAZ „AGENCI NCIS”! A DLA DZIECI WSPANIAŁE ANIMACJE: „MIRACULUM. BIEDRONKA I CZARNY KOT”,„JEŹDZCY SMOKÓW”,„PRZYTUL MNIE 2”.

PULS 2 szykuje wspaniałe powitanie jesieni! Wśród premier nowe odcinki uwielbianych przez widzów seriali: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz „Agenci NCIS”! Z kolei w codziennym paśmie dla dzieci i ich rodziców, kanał PULS 2 zaprasza na seriale animowane z uwielbianymi bohaterami! Wśród tytułów nowości z premierą w telewizji ogólnodostępnej: „Miraculum. Biedronka i Czarny kot” oraz najnowszy sezon serii „Przytul mnie”.

Codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 20:00 oraz w weekendowe wieczory PULS 2 zaprasza widzów dorosłych  na znakomite seriale kryminalne, filmy oraz najlepsze programy rozrywkowe.

Codziennie od poniedziałku do czwartku o 21:00 PULS 2 pokaże premierowe odcinki uwielbianych serii: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz „Agenci NCIS”

Z kolei najmłodszych widzów PULS 2 ucieszą premiery nowych seriali animowanych w codziennym paśmie dla dzieci i ich rodziców! Wśród tytułów m.in. francusko-japoński serial „Miraculum. Biedronka i Czarny kot”. Bohaterką jest nastolatka Marinette i jej kolega Adrien. Otrzymali oni Miracula - tajemnicze przedmioty, które zamieniają ich w Superbohaterów. Gdy w Paryżu czai się niebezpieczeństwo, Marinette staje się odważną Biedronką, a Adrien walecznym Czarnym Kotem. Jednakże Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że dziewczyna jest Biedronką. Wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem. Od poniedziałku do piątku!

„Jeźdźcy smoków” to serialowa kontynuacja kinowego hitu „Jak wytresować smoka”, zrealizowana przez Studio DreamWorks. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w filmie, gdy wikingowie z osady Berk zaczynają tresować smoki. Od poniedziałku do piątku!

„Przytul mnie 2” to kontynuacja polskiej serii ze studia Animoon, którą premierowo również pokazywał PULS 2. Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz energiczny Miś rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi. Każdy odcinek niesie pozytywny przekaz, a dzieci docenią ładną animację oraz wpadającą w ucho tytułową piosenkę. Od poniedziałku do piątku!