JESIENNA OFENSYWA ONE CHAMPIONSHIP W FIGHTKLUBIE!

W drugiej połowie października i w listopadzie w różnych zakątkach Azji zaplanowane zostały aż cztery gale organizacji ONE Championship. Ponadto trzy kolejne wydarzenia zorganizowane zostaną w grudniu. Końcówka roku dla największej azjatyckiej organizacji sportów walki zapowiada się więc niezwykle pracowicie, kibiców w naszym kraju powinny jednak cieszyć te nowiny, wszystkie powyższe gale będą mogli oni bowiem zobaczyć na żywo na antenie Fightklubu.

Najbliższe show spod znaku ONE Championship transmitowane przez stację będzie miało miejsce 25 października, kiedy to czołowi fighterzy świata spotkają się w Dżakarcie na gali Dawn of Valor. Podczas tegoż wieczoru zaplanowane zostały dwa pojedynki o mistrzostwo świata. W formule MMA w wadze półśredniej o tytuł walczyć będą Zebaztian Kadestam ze Szwecji z Kirgizem Kiamrianem Abbasovem, a kickboxingu w wadze lekkiej o pas zmierzą się dwaj Holendrzy, Regian Eersel oraz Nieky Holzken. 

Kolejna jesienna odsłona ONE Championship to gala Masters of Fate, która odbędzie się 8 listopada w Manili. W stolicy Filipin swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje m.in. Joshua Pacio, który w kwietniu sięgnął po pas organizacji ONE, wygrywając przed czasem z doświadczonym Yosuke Sarutą. Jego nokaut uznany został za najlepszy… w całej historii ONE Championship! W Manili na drodze „The Passion” stanie tym razem Rene „The Challenger” Catalan. W innych ciekawie zapowiadających się walkach na gali Master of Fate Eduard Folayang zmierzy się z Amarsaną Tsogookhuu, a Stamp Fairtex skrzyżuje rękawice ze wschodzącą gwiazdą, Bi Nguyen.

Jeszcze w listopadzie odbędą się gale Age od Dragons w Pekinie (16 listopada) oraz Edge Of Greatness w Singapurze (22 listopada), z kolei na grudzień zaplanowane zostały trzy kolejne eventy spod znaku ONE Championship. 6 grudnia w stolicy Malezji, Kuala Lumpur, odbędzie się show Mark Of Greatness, 14 grudnia w Szanghaju – Legendary Warriors, a sześć dni później w Seulu gala Home of Heroes. Wszystkie te wydarzenia na żywo w Fightklubie!