Jaki jest „Twój kolor”? Sprawdź to 16 kwietnia w Discovery Life!

„Twój kolor” to program, w którym ekspertka od wizerunku Rossella Migliaccio uczy, jak odpowiednio dobierać kolory. Prowadząca pokaże triki i do wskazówki, które pozwolą uwydatnić zalety każdego typu urody. Premierowe odcinki w niedziele, od 16 kwietnia, o 15:00 w Discovery Life!

Urodzona w Neapolu, a wychowana w Mediolanie, Rossella Migliaccio jest znaną przedsiębiorczynią, która współpracuje z ważnymi międzynarodowymi markami mody i urody. Jest więc jedną z najbardziej cenionych ekspertek od wizerunku we Włoszech. W programie „Twój kolor”, przy wsparciu kilku profesjonalistów z branży beauty, zachęci bohaterów do nowego spojrzenia na siebie i swój wizerunek. W końcu to ubranie ma pasować do nas, a nie odwrotnie!

Seria poświęcona jest sztuce uwydatniania zalet wyglądu za pomocą doboru odpowiednich kolorów i ubrań. Bazując na naturalnych cechach, takich jak odcień skóry, włosów i oczu, określa się przynależność do tzw. „pory roku”. Na tej podstawie dobiera się paletę barw, która ma współgrać z danym typem urody. Wybranie odpowiednich kolorów odzieży i makijażu ma podkreślić naturalne piękno danej osoby, sprawiając, że będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Celem programu jest pomoc ludziom w odkrywaniu ubrań i barw, które podkreślają ich cechy osobiste, koncentrując się na wyjątkowości jednostki, a nie na znormalizowanym standardzie. Bohaterowie odcinków nauczą się zatem lepiej poznawać siebie, radykalnie zmieniając swoją garderobę i stosując te odcienie kolorów, które są dla nich najbardziej odpowiednie. Dzięki temu, ich kolejne zakupy będą świadome, efektywne i zrównoważone.

Komu Rossella pomoże odnaleźć własny styl? Jedną z uczestniczek programu będzie Elena, która znów chce polubić siebie. Czy magia kolorów jej w tym pomoże? Poznamy też Valentinę pragnącą docenić swoje kształty i przestać je ukrywać. W jednym z odcinków serii Greta będzie potrzebować pomocy we właściwym zorganizowaniu swojej szafy i zmianie podejścia do zakupów. Metamorfoza w wykonaniu Rosselli Migliaccio sprawi, że bohaterowie będą błyszczeć!

Premierowe odcinki programu „Twój kolor” od 16 kwietnia, w niedziele o godzinie 15:00 na antenie kanału Discovery Life!