„In Vitro. Nauka czy cud?” – druga seria programu dokumentalnego Małgorzaty Rozenek-Majdan w Discovery Life

In vitro to dla milionów par jedyna szansa na spełnienie marzeń o rodzicielstwie. W drugiej odsłonie cyklu „In Vitro. Nauka czy cud?” będziemy towarzyszyć nie tylko parom, które mimo przeciwności losu, podejmują walkę o poczęcie dziecka, ale także lekarzom pomagającym im spełnić te pragnienia. Uczestników w tym trudnym czasie wspiera Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan na własnej skórze przekonała się z czym muszą się mierzyć kobiety mające trudności z zajściem w ciążę. To właśnie dzięki metodzie in vitro, trzykrotnie została mamą. Jest autorką książek „In vitro. Rozmowy intymne” i „Świadoma mama” oraz założycielką Fundacji MRM, która wspiera walkę z niepłodnością.

W programie będziemy śledzić losy Jadwigi i Andrzeja - uczestników poprzedniego cyklu, a także losy 4 par nowych bohaterów. Wśród nich będą Krystyna i Rafał, dla których decyzja o posiadaniu dziecka nie była łatwa, gdyż wiązała się z ryzykiem choroby genetycznej. Karolina i Łukasz, którzy od 5 lat starają się o dziecko i mają już za sobą jedną, niestety nieudaną, próbę in vitro. W programie, podejmą się kolejnej. Do grona uczestników dołączą również Joanna i Paweł, którzy przeszli długą drogę w staraniach o potomstwo i są już po dwóch procedurach in vitro. Nie poddają się w walce o marzenia i są gotowi na kolejne podejście. Jadwiga i Mateusz to ostatnia para bohaterów. Są małżeństwem od 13 lat i do pełni szczęścia brakuje im tylko dziecka.

Jaki skończą się historie wszystkich bohaterów? Czy uda im się spełnić marzenia? Dowiemy się już niebawem w Discovery Life!

PREMIERA: 3 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 16:55