ID POLSKA POWRACA Z OGROMNĄ DAWKĄ EMOCJI!

Na widzów ID Polska czeka ogromna dawka emocji, tajemnic i grozy! Widzowie mają okazję dowiedzieć się w jaki sposób należy skutecznie prowadzić śledztwo, co się dzieje, kiedy nie uda się złapać sprawcy oraz dlaczego sprawy sprzed kilkudziesięciu lat nadal warto badać.

Tej wiosny na ID widzowie będą mieli okazję obejrzeć wstrząsającą serię, Czas zabijania, skupiającą się na krytycznych minutach, które w dniu zabójstwa dzielą życie od śmierci. Detektywi prowadzący śledztwa krok po kroku ujawniają szokujące kulisy popełnionych zbrodni. Kiedy stróżom prawa uda się ustalić tożsamość podejrzanych, próbują poznać ostatnie godziny, minuty i sekundy z życia ofiar. Podczas swojej pracy detektywi wykorzystują nagrania kamer monitoringu, wyciągi z kont bankowych czy dane nawigacji GPS. Te wszystkie informacje z czasem układają się w całość i prowadzą do wykrycia sprawcy!

Emisja: od 11 marca, poniedziałek, godzina 21.00

Dla tych, którzy kochają dawne, nierozwiązane sprawy, czeka nowy program Lata 90. Dekada zbrodni. Seria programów niszczy nostalgiczne spojrzenie na te minione czasy. Przypomina widzom śledztwa w sprawie morderstw, które również miały miejsce w tej samej dekadzie. Każda z tych tragicznych historii osadzona jest w realiach współczesnych jej czasów. Widzowie poznają nie tylko nastroje społeczne, które wówczas panowały, ale także najważniejsze wydarzenia polityczne i trendy popkultury. Detektywi prowadzący śledztwa w sprawie tych zbrodni odsłonią ciemną stronę lat 90.

Emisja: od 18 marca, poniedziałek, godzina 22.00