ID - Piękne i… martwe „Zabójcy królowych piękności”

ID fascynuje widzów dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, a napięcie narasta z każdą sekundą. Prezentowane historie są przejmujące i dramatyczne, w pełni angażują widzów, którzy nie mogą spokojnie usiedzieć na swoim miejscu dopóty, dopóki prawda nie zostanie odkryta, a zagadka rozwiązana.

Prawie każda mała dziewczynka marzy o tym, aby choć raz w życiu założyć koronę i szarfę miss. Wraz z upływem lat większość porzuca jednak sny o zdobyciu tytułu tej najpiękniejszej. I raczej nie powinny żałować tej decyzji, gdyż bycie na świeczniku ma bardzo wiele minusów. Nierzadko też niesie za sobą śmiertelne zagrożenia. Pojawiając się na scenie lub ekranie telewizora można bowiem przykuć uwagę nie tylko jurorów czy widzów, ale także wszelkiej maści dewiantów seksualnych i morderców. Świadczą o tym tragiczne losy bohaterek programu „Zabójcy królowych piękności” na kanale ID.

Sheilla, Nona, Elizabeth, Tana, Jackie. Tak brzmiały ich imiona. Wszystkie były piękne, młode i z nadzieją patrzyły w przyszłość. Start w wyścigu po tytuł miss był dla nich pierwszym krokiem na drodze do sławy. Niestety, los okazał się dla nich okrutny. W kolejnych odcinkach programu zostaną zaprezentowane ich tragiczne historie. Widzowie nie tylko zobaczą rekonstrukcje zabójstw, ale także wysłuchają wywiadów z bliskimi ofiar. A także przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości, którzy za wszelką cenę starali się dopaść morderców. A nie zawsze było to łatwe zadanie.

Serial dokumentalny „Zabójcy królowych piękności” na kanale ID to najlepszy dowód na to, że piękno może być nie tylko dobrodziejstwem losu, ale także przekleństwem.

Premiera: w niedzielę, 12 stycznia, o godz. 21.30 na kanale ID