HGTV – ZAINSPIRUJ SIĘ I ZNAJDŹ SWOJE IDEALNE MIEJSCE NA DOM

Marzy Ci się dom w pięknej scenerii? Spędź dzień z HGTV i znajdź swoje „Idealne miejsce na dom”.

W końcu nie musisz wybierać czy wolisz mieszkać nad morzem, czy w górach. Zobacz wspaniałe domy w lokalizacjach dla najbardziej wymagających – nad wodą u podnóża gór. Na maraton z programem „Nowe życie na Karaibach” oraz „Nowe życie na Hawajach” zapraszamy w świąteczną sobotę, 15 sierpnia od godziny 10:30.

Jeśli jednak pragniesz „Zamieszkać na plaży”, to w sierpniu pokażemy Ci wiele inspirujących miejsc. Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu... ale to dom na plaży jest spełnieniem marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża, po słoneczne plaże na wschodzie. Zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich stanie się nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym miejscu chcielibyście zamieszkać. Emisja: od wtorku do piątku, godz. 20:00.

Jeśli Karaiby, Hawaje i rajskie plaże będą niewystarczające, to Erin i Ben Napier znajdą dla naszych widzów urokliwe domy z charakterem w małym miasteczku. Ten niesamowity duet kocha stare przedmioty i nie boi się dawać im drugiego życia. W programie „Moje miasto, mój dom” Erin i Ben przywracają blask kolejnym domom swojego rodzinnego miasteczka. Wspólnie szukają odpowiednich nieruchomości dla kolejnych klientów i odnawiają je, zachowując ich niepowtarzalny charakter. Styl vintage to ich mocna strona. Wszystko co uda się uratować na placu budowy dostanie nowe życie, a może i nową funkcję. Gotowe pomieszczenia są przy tym nowoczesne i bardzo praktyczne. Mogą służyć swoim właścicielom przez wiele lat. Premiera: niedziela, 2 sierpnia, godz. 22:00.

Jeśli myślisz o nowym domu, to nie może zabraknąć w nim zielonej przestrzeni. W sierpniu zapraszamy widzów HGTV na kolejne premierowe odcinki programów polskiej produkcji: „Wymarzone ogrody” oraz „Nowa Maja w ogrodzie”.

Kto z nas nie marzy o choćby kawałku własnego ogródka? Miejscu, gdzie można wypić poranną kawę, spotkać się na grillu z przyjaciółmi lub pobawić się z dziećmi? W programie „Wymarzone ogrody” Iza Szarmach i Olga Piórkowska – siostry, wspólniczki i ogrodowe czarodziejki jak nikt inny będą zmieniać niewielkie przydomowe przestrzenie w pełne magii zielone zakątki. Nieustawna przestrzeń? Ogródek zaniedbany przez lata? Brak „zielonych” pomysłów? Dla nich to nie problem, a doskonałe wyzwanie. W ciągu zaledwie trzech dni dziewczyny przebudują i przekopią ogródek oraz nauczą widzów jak o niego dbać. Każdy z odcinków to nowe wyzwania, nowy projekt i porady. Emisja: niedziela, godz. 11:30.

„Nowa Maja w ogrodzie” to program pełen inspiracji, nie tylko dla głodnych wiedzy ogrodników, ale i początkujących. Piękne plenery w Polsce i Europie oraz ciekawe wywiady to propozycja dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojej życiowej pasji. Prowadząca Maja Popielarska nawet zupełnego laika jest w stanie rozkochać w tematyce ogrodowej. To właśnie ona jak nikt inny potrafi opowiadać o roślinach w hipnotyzujący sposób. Emisja: niedziela, godz. 09:20.

W sierpniowej ramówce kanału HGTV nie zabraknie również premierowych odcinków zagranicznych formatów takich jak: 2 sezon „Poczuj się jak w domu” (poniedziałki godz. 22:00), 3 sezon „Zarobić na remoncie – Las Vegas” (wtorki godz. 22:00) oraz „Na ratunek Chicago” (środy godz. 22:00).

Metamorfozy wnętrz i ogródków, piękne miejsca w egzotycznym kraju lub na plaży, selekcja domów i mieszkań przeprowadzona przez profesjonalnych agentów nieruchomości, a także rozmaite podpowiedzi jak w tani i szybki sposób urządzić swoje cztery kąty. To właśnie te kwestie ciekawią widzów HGTV najbardziej. A wszystko to w towarzystwie niepowtarzalnych prowadzących, dzięki którym stacja wciąż odnotowuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Udział kanału HGTV w drugim kwartale 2020 roku, w grupie docelowej kobiet w wieku 16-49 z miast wyniósł 0,85% oraz AFF=179 i aż 1,02% w grupie kobiet w wieku 25-54 z dochodami 5000+ (AFF=192). Kanał HGTV zgromadził w tym czasie średnio przed telewizorami 6,8 mln widzów!

Dane: NAM. Q2 2020, SHR% W16-49 C50K+ & W25-54 INC 5000+, AFF W16-49 C50K+ & W25-54 INC 5000+ vs A 16-49; COV Q2 2020, A4+.