HGTV W ŚWIĄTECZNEJ ODSŁONIE!

Remont, wybór mieszkania, aranżacja wnętrza, projekt wspaniałego ogrodu to nie są łatwe przedsięwzięcia. Jednak przy pomocy takich ekspertów jak Dorota Szelągowska, Maja Popielarska, Krzysztof Miruć czy Dariusz Wardziak każdy projekt przestaje być skomplikowany. HGTV inspiruje, pokazuje światowe trendy i doradza widzom jak sprawić by ich mieszkanie czy ogród stały się przystanią, która wyraża ich indywidualny charakter, a zarazem jest miejscem funkcjonalnym i gustownym.

HGTV jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów lifestylowych, świetnie dopasowanym do atrakcyjnej dla reklamodawców kobiecej i miejskiej widowni! Tej jesieni kanał osiągnął bardzo wysoki zasięg, docierając średnio do 6,8 mln widzów! Przełożyło się to na 0,9% udziału w widowni W16-49 c50k+. Co więcej, w aspiracyjnej grupie kobiet z wyższym wykształceniem stacja HGTV osiągnęła 1,2% SHR%, rosnąc o niemal 17% RDR! Indeks dopasowania w obu grupach roku 2018 wyniósł odpowiednio 181 & 193.

Jesienią swoją premierę miał 3. sezon „Domowych Rewolucji”. Program Doroty Szelągowskiej cieszy się ogromną popularnością wśród widzów HGTV. Prowadząca jest cenioną i lubianą przez widzów ekspertką w dziedzinie projektowania wnętrz i jak nikt potrafi przyciągnąć widzów przed telewizory. Potwierdzają to świetne wyniki odcinków, między innymi udział w grupie kobiet z miast na poziomie 1,8% SHR% oraz indeks dopasowania AFF=220!

Od listopada widzowie mają okazję przyglądać się zmaganiom zgranego małżeńskiego duetu Mirelli i Marcina w programie „Para w remont”, którzy w trzy dni i z niewielkim budżetem potrafią zdziałać cuda. Format był chętnie oglądany przez widzów i osiągnął ponadprzeciętne wyniki w postaci 1,2% SHR% oraz AFF=204!

Święta coraz bliżej, dlatego ekipa HGTV przygotowała na tę okazję specjalny odcinek programu „Remont razem”! Już 25 grudnia najbardziej znani prowadzący kanału HGTV – Dorota Szelągowska, Krzysztof Miruć, Maja Popielarska oraz Dariusz Wardziak, połączą siły aby wspólnie zrobić coś dobrego. Przed nimi ogromne wyzwanie! Tym razem remontowi i ogrodowi specjaliści działają razem z Urzędem Miasta St. Warszawy, aby wspólnie wyremontować mieszkanie socjalne. Oczekująca z niecierpliwością na nie rodzina nawet nie spodziewa się, jaka niespodzianka ich czeka! Z kolei dla widzów HGTV ich ulubieni prowadzący w świątecznej, wzruszającej oprawie to doskonałe połączenie na świąteczny wieczór! Świadczą o tym wyniki pierwszej edycji akcji – premiera emitowana 25 grudnia 2017r. osiągnęła rewelacyjne wyniki w postaci 3,9% SHR% w grupie mieszkanek miast.

Emisja: środa 25.12. o godzinie 22:00

Dane: NAM, IX-XI 2018, SHR% W16-49C50+, COV A4+, Programmes, SHR% W16-49 C50+, AFF W16-49C50+ vs A16-49; 06:00-25:59