GRUDZIEŃ W FOX COMEDY

W grudniu na FOX Comedy premierowo drugi sezon Duncanville. Nie zabraknie też filmów, które pozwolą na wspólne, rodzinne oglądanie i spędzenie wolnego czasu.

DUNCANVILLE
Niezwykle pomysłowy 15-letni Duncan z rodziną i przyjaciółmi wracają po więcej przygód w drugim sezonie animowanej komedii. W najnowszych odcinkach Harrisowie wybiorą się na wakacje, Duncan i Kimberly pojadą na obóz terapeutyczny, Jing i Jack założą zespół muzyczny, którego menadżerem zostanie Annie. Ponadto, Duncan weźmie udział w wyścigach starych samochodów.

EMISJA: OD 27 GRUDNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 23:30

PREMIEROWE ODCINKI SERIALI

Na widzów FOX Comedy w grudniu czekać będą także kolejne sezony serialu Futurama – cztery nowe odcinki 8. części kultowych przygód w każdy poniedziałek o godzinie 23:30 oraz 8. i 9. sezon Diabli nadali. Kolejne historie i perypetie Douga oraz Carrie przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku o 17:00.

FILMOWE PASMO

W grudniu nie może zabraknąć filmów, przy których rodziny będą mogły spędzić wspólnie czas. W propozycjach od FOX Comedy znajdują się: Agent XXL, Pan i Pani Smith, Zgadnij kto, Stażyści, Wybuchowa Para, a także wiele innych wartych obejrzenia tytułów.

Stacja Fox Comedy przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy odbiorców, co pokazuje wysoki wskaźnik dopasowania: AFF 229 w grupie M20-59city 500K+.

Dane: NAM, X-21 XI 2021, AFF vs A16-49 (DP 06:00-25:59).