GORĄCY MAJ W TV PULS: „JOHN WICK 2”, „PROTEKTOR”, „ZA SZYBCY, ZA WŚCIEKLI” I WIELE INNYCH HITÓW!

W maju TV Puls zaprasza na uwielbiane przez widzów hity z gwiazdami! Wśród tytułów mocne kino akcji: „John Wick 2” z Keanu Reevesem, „Za szybcy, za wściekli” z Paulem Walkerem i Evą Mendes, „Koliber” i „Protektor” z Jasonem Stathamem oraz „Bez twarzy” i „Tokarev: zabójca z przeszłości” z Nicolasem Cage’em.

W sobotę 11 maja TV Puls zaprasza na mocny Wieczór z Nicolasem Cage’em!

W ramach wieczoru: „Bez twarzy” (godz. 20:00) oraz „Tokarev: zabójca z przeszłości” (godz. 22:50).

  • „Bez twarzy” - Nieugięty agent FBI Sean Archer (John Travolta) musi stawić czoła śledztwu, które doprowadzi go do śmiercionośnej broni biologicznej ukrywanej przez Castora Traya (Nicolas Cage). Po przejściu radykalnego zabiegu chirurgicznego, agent dosłownie „pożycza” wizerunek Troy’a, by wypełnić swoją misję. Sprawy jednak się komplikują, kiedy Troy po wybudzeniu ze śpiączki podszywa się pod Archera i zaczyna siać spustoszenie.
  • „Torarev: zabójca z przeszłości” - Paul Maguire (Nicolas Cage) wraz z przyjaciółmi obrabował przed laty kuriera rosyjskiej mafii. Zdobyte pieniądze pozwoliły mu porzucić przestępcze życie i ustatkować się. Dziś jest szanowanym obywatelem, szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia przychodzi jednak czas zapłaty. Gdy rosyjscy gangsterzy porywają córkę Paula, ten, wraz z dawnymi kumplami, ponownie wkracza na ścieżkę zbrodni. Zrobi wszystko, by odnaleźć Chernova, legendarnego bossa rosyjskiej mafii, który zlecił uprowadzenie dziewczyny.

Niedziela 12 maja to spotkanie z Keanu Reevesem w kinowym hicie akcji „John Wick 2” (godz. 20:00). A w drugiej części wieczoru – „Koliber” (godz. 22:15) z Jasonem Stathamem i Agatą Buzek.

  • „John Wick 2” - John Wick (Keanu Reeves) chce na zawsze odciąć się od przeszłości. Niestety, do drzwi jego domu puka włoski mafioso Santino, który składa mu propozycję nie do odrzucenia. Jeżeli misja się powiedzie, John będzie mógł w końcu rozpocząć normalne życie. Jego cel znajduje się w Rzymie, dlatego John Wick po raz kolejny zakłada swój nieskazitelny garnitur i udaje się do stolicy Włoch. Tam czeka go starcie z wyszkolonymi członkami mafii, którzy czyhają na jego życie…
  • „Koliber” - Joey Jones (Jason Statham) jest weteranem wojny w Afganistanie. Mężczyzna w celu uniknięcia sądu wojskowego, zaszywa się w ciemnych zaułkach Londynu, gdzie żyjąc jako bezdomny, próbuje zapomnieć o przeszłości. Pewnej nocy zostaje napadnięty, a wtedy nieoczekiwanie pojawia się okazja, która pozwala Jonesowi przybrać zupełnie nową tożsamość. W znalezieniu pracy i wyjściu na prostą pomaga mu siostra Cristina (Agata Buzek). Czy Joey faktycznie już nigdy więcej nie usłyszy echa przeszłości?

Sobotni wieczór 18 maja o godzinie 20:00 rozpocznie „Protektor” z Jasonem Stathamem. Widzów TV Puls ucieszy również „Momentum” z Olgą Kurylenko (godz. 21:55).

  • „Protektor” - Luke Wright (Jason Statham) jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła… Między Wrightem a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mogą nikomu ufać.
  • „Momentum” - Alexis (Olga Kurylenko) za sprawą swojego partnera bierze udział w wielkiej kradzieży. Obiecuje sobie, że to już ostatni skok w jej życiu. Planowana kradzież drogocennych diamentów ma ich ustawić na resztę życia. Okazuje się jednak, że szlachetne kamienie były jedynie przynętą. Teraz, zamieszana w morderstwo i ścigana przez zawodowego zabójcę (James Purefoy) Alexis musi odkryć tajemnice skrywane przez tych, którzy wzięli ją na cel.

Niedzielne popołudnie 19 maja rozpocznie o godzinie 18:00 kultowy, uwielbiany przez widzów „Dirty Dancing” z niezapomnianym Patrikiem Swayze! Wieczorem zaś TV Puls podkręci emocje najszybszym hitem kina akcji - „Za szybcy, za wściekli” (godz. 20:00) z Paulem Walkerem.

  • „Dirty Dancing” - Jest rok 1963. Frances (Jennifer Grey) spędza wakacje z rodziną  w luksusowym pensjonacie. Mimo to nastolatka strasznie się tam nudzi. Pewnego dnia oglada popis taneczny instruktorów – Penny i Johnny’ego (Patrick Swayze). Dziewczyna jest zachwycona tym co widzi. Na dodatek młody mężczyzna od razu wpada jej w oko. Frances postanawia się do niego za wszelką cenę zbliżyć. Kiedy niespodziewanie okazuje się, że partnerka Johnny’ego nie może z nim zatańczyć w zbliżającym się pokazie, Frances widzi, że to szansa dla niej. Dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zastąpić Penny. Jest tylko jeden problem – Frances nie najlepiej tańczy…
  • „Za szybcy, za wściekli” - Los Angeles słynie z nielegalnych ulicznych wyścigów. Kiedy policjant Brian O’Conner (Paul Walker) traci pracę, zmienia branżę i zaczyna brać udział w tym niebezpiecznie szybkim sporcie. Zabawa szybko się kończy, ponieważ wpada on w ręce policji, która nie zamierza mu pobłażać. Brian dostaje dwie opcje do wyboru: pójdzie za kratki albo pomoże schwytać niebezpiecznego przemytnika Cartera Verone'a (Cole Hauser). O’Conner decyduje się działać pod przykrywką - ma tylko jedno życzenie: jego partnerem ma zostać Roman Pearce (Tyrese Gibson) – przyjaciel z dzieciństwa, który z chęcią przyłączy się do szaleńczych wyścigów.