GALE ONE CHAMPIONSHIP WCZESNĄ JESIENIĄ W FIGHTKLUBIE

We wrześniu i w październiku na antenie Fightklubu aż trzy transmisje gal One Championship. Największa azjatycka organizacja sportów walki tym razem organizuje swoje widowiskowe show w Ho Chin Minh w Wietnamie oraz w Tokio i Dżakarcie. Wszystkie trzy gale na żywo w Fightklubie!

Już 6 września w Ho Chin Minh wybornie zapowiadająca się gala Immportal Triumph, w której w pojedynku wieczoru Nong-O Gaiyanghadao bronił będzie tytułu mistrza świata w konfrontacji z Bricem Delvalem. Pierwszy z nich powalczy w Wietnamie o 260. wygraną w karierze. Z kolei Francuz spróbuje odnieść 121. zwycięstwo i zgarnąć przy okazji swój pierwszy tytuł w organizacji One Championship. W Ho Chin Minh szykuje się wiele znakomitych pojedynków, oprócz walki wieczoru także m.in. starcia Saemapetch Fairtex vs Rafi Bohic, Thanonchai Somawang Gaiyang vs Kohei Kodera oraz Amber Kitchen vs Viktoria Lipianska.

Nieco ponad miesiąc później, 13 października, czołowi fighterzy świata spotkają się w oktagonie w tokijskim Ryogoku Kokugikan, a 25 października w stolicy Indonezji, Dżakarcie. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów tych eventów, wiadomo jednak, że podczas każdego z nich kibice będą mogli zobaczyć przynajmniej po jednej walce o mistrzostwo świata. Oba wydarzenia na żywo na antenie Fightklubu.

Dla miłośników One Championship Fightklub przygotował jesienią jeszcze dwie niespodzianki, poza samymi transmisjami z gal kibice będą bowiem mogli oglądać na antenie stacji również dwa bardzo ciekawe magazyny bezpośrednio związane z tą prestiżową organizacją. W każdy niedzielny wieczór swoją premierę będą miały nowe odcinki One FC Weekly, a w czwartki o godz. 22.00 nowe odcinki One Warriors Series – programu, w którym Rich Franklin odwiedza różne azjatyckie kraje w poszukiwaniu największych talentów chętnych do udziału w widowiskowym cyklu One Warriors Series.

Transmisje Fightklubu z najbliższych gal One Championship:
One Championship: Immportal Triumph / 6 września, godz. 14.00
One Championship: Greatness Unleashed / 13 października, godz. 8.30
One Championship: Dawn of Valor / 25 października, godz. 14.00