GALA ONE CHAMPIONSHIP WRACA NA ANTENĘ FIGHTKLUBU

Druga połowa lata i początek jesieni będą należały w Fightklubie do ONE Championship. W ostatnim dniu lipca organizacja ta po pięciomiesięcznej przerwie spowodowaną pandemią wraca do rywalizacji i w najbliższych tygodniach planuje kilka niezwykle ciekawie zapowiadających się wydarzeń. Wszystkie do zobaczenia na żywo w Fightklubie! 

31 lipca (transmisja w Fightklubie od godz. 14.30) zaplanowana została pierwsza gala ONE Championship od lutego. Jak zawsze, nie zabraknie na niej wielkich walk, a w dwóch najważniejszych pojedynkach wieczoru na szali leżały będą pasy mistrza świata w Muay Thai, o które powalczą Rodtang Jitmuangnon z Petchdamem Petchyindee Academy oraz Petchmorakot Petchyindee Academy z Yodsanklaiem IWE Fairtexem. Premierowa popandemiczna gala odbędzie się w Bangkoku, a gwiazdami wydarzenia będą tajscy fighterzy specjalizujący się w kopanych sportach walki. 

W kolejnych tygodniach ciekawych eventów spod znaku ONE Championship nie zabraknie. Kolejny – ONE: A New Breed – odbędzie się 28 sierpnia, również w Bangkoku, następny ONE: Reign of Dynasties 25 września w Singapurze i wreszcie ONE: Supernova, ponownie w Singapurze, ale 30 października. Na każdej z gal widzowie zobaczą przynajmniej jeden pojedynek o mistrzostwo świata, szczegóły poznamy jednak bliżej poszczególnych eventów. 

Uzupełnieniem jesiennych propozycji Fightklubu związanych z ONE Championship będzie kolejna porcja lubianych i cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem widzów formatów wyprodukowanych przez tę prestiżową organizację. Na fanów MMA czeka seria ciekawych magazynów z ONE: Journey, ONE: Warrior Spirit i ONE: Top 10 na czele, a także premierowe odcinki podsumowującego świat ONE Championship w pigułce programu ONE Championship Weekly.