GADŻET 4.0 - JESIENNA NOWOŚĆ TVN TURBO - JUŻ 1 PAŹDZIERNIKA!

GADŻET 4.0 to nowy program, który na dobre rozgości się w kanale już 1 października. W 10 odcinkowej serii widzowie będą mieli okazję zapoznać się z różnego rodzaju gadżetami oraz nowościami kierowanymi do mężczyzn. Czterech prowadzących Grzegorz Duda, Dawid Andres - prowadzący TVN Turbo, Borys Mańkowski - Polski zapaśnik i zawodnik MMA, od 2014 do 2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półśredniej oraz były pretendent do międzynarodowego mistrzostwa KSW w wadze lekkiej, obecny nr. 6 rankingu KSW w wadze lekkiej oraz Dawid Zygmunt – znany z wieczornego pasma Eski Rock „Kolumna Zygmunta”. Panowie przetestują nowości dostępne na rynku, każdy zajmie się nowinkami ze swojego kręgu zainteresowań, np. gadżety podróżnicze omówi Dawid Andres, Grzegorz Duda doradzi, które akcesoria samochodowe będą najlepsze do konkretnego modelu auta. W kilku odcinkach panowie odbędą również wspólne testy.

Sezon jesienny w kanale TVN Turbo startuje 3 września. Stacja przywita widzów seriami kultowych programów takich jak: Zakup kontrolowany, Mobilni mechanicy, Wojny samochodowe oraz Zawodowi handlarze. Programy osiągnęły świetne wyniki w sezonie wiosennym: 4% SHR - Wojny samochodowe, 3,1% SHR - Zawodowi handlarze, 2,4% SHR - Zakup kontrolowany, 1,9% SHR - Mobilni mechanicy.

Jesień w TVN Turbo nie skończy się szybko. Dla fanów kanału również kolejne miesiące obfitować będą w serie premierowe. Po wrześniowych premierach, które zamknie program Jeździć, obserwować 2 oraz Naprawy nie do naprawy, pojawią się kolejne tytuły: Automaniak, Duda kontra Szafrański oraz Najlepsze premiery motoryzacyjne. Zapraszamy na jesień z TVN Turbo!

Dane: NAM, TSV+OOH, 05.03-07.05.2023, SHR%, M  20-54 C50K+, odcinki premierowe.