FOX – WIELKA PREMIERA HOMELAND 7, W LIPCU NA KANALE FOX

Już niebawem rozpoczną się wakacje, ale kanał FOX nie planuje urlopu! W lipcu wszyscy fani teorii spiskowych, rządowych machlojek i tajemniczych morderstw będą mogli rozkoszować się 7. sezonem Homeland! Do tego prosto z siostrzanego kanału – FOX Comedy – z 15. sezonem pojawi się Family Guy: Głowa rodziny! A każdy miłośnik kina odpocznie przed telewizorem, oglądając takie hity filmowe jak Troja, Starcie tytanów, czy Seks w wielkim mieście 2!

HOMELAND, SEZON 7- premiery w niedziele, od 29 lipca o 20:10 (4 odcinki)

W 7. sezonie Homeland, główna bohaterka porzuca pracę w Białym Domu i zamieszkuje ze swoją siostrą Maggie. Jednak życie szybko pokazuje, że aby walczyć z dawną sojuszniczką, a obecnie największym wrogiem, czyli Panią Prezydent Keane, Carrie znów będzie musiała rozpocząć współpracę z dawnymi i nowymi sprzymierzeńcami. Wszystko po to, by po raz kolejny uratować swój kraj. Czeka ją wiele nieprzyjemności i niebezpieczeństw. Czy Carrie poradzi sobie z tą sytuacją?

Pośród wielu nagród, które zdobył Homeland, serial ma na swoim koncie osiem statuetek Emmy oraz pięć Złotych Globów, w tym dwa dla odtwórczyni głównej roli - Claire Danes.

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, SEZON 15 - emisje w poniedziałki, od 9 lipca o 21:05 (2 odcinki)

Family Guy: Głowa rodziny opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów, którą tworzą ojciec Peter, matka Lois, córka Meg, syn Chris, mały Stewie i pies Brian. Serial opiera się w dużej mierze na humorystycznych i zaskakujących retrospekcjach, które przerywają zdarzenia, mające miejsce w rzeczywistym świecie. Przeważnie nawiązują one do popkultury i różnych wydarzeń historycznych. W 15. sezonie główny bohater zostaje kierowcą Ubera, jego syn Chris staje się gwiazdą baseballa, a znany footballista (Robbie Gronkowski) wprowadza się niedaleko Griffinów ze swoim imprezowym autobusem.

FILMOWY LIPIEC NA FOX

TROJA – sobota 7 lipca o 22:00

STARCIE TYTANÓW – niedziela 1 lipca o 17:55

NIE WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI – sobota 14 lipca o 17:45

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE 2 – wtorek 17 lipca o 21:05

Kanał FOX może pochwalić się żeńskim i miejskim profilem widza: 66% widzów to kobiety (AFF = 120), z wyższym wykształceniem (21%, AFF = 149), przedstawiciele kadry managerskiej (12%, AFF-151) oraz mieszkańcy wielkich metropolii pow. 500k mieszkańców (18%, AFF = 188).

Dane: NAM, Q1 2018, 6:00-25:59, ADH% vs. Total TV, Dayparts