FOX - W CZOŁÓWCE STACJI SERIALOWYCH!

Wiosna na dobre zagościła na kanale FOX. Doskonała ramówka przyciągnęła mnóstwo widzów, dzięki czemu w marcu FOX był 2. najlepiej oglądanym kanałem w grupie kobiet 16-49 lat (SHR% = 0,6%), spośród zagranicznych, kablowo-satelitarnych stacji serialowych! W maju na widzów czeka coś specjalnego - kanał szykuje nie tylko premierowe odcinki znakomitych seriali, ale także nowość na kanale FOX – pełnometrażowe filmy.

Majówka z 9-1-1 – emisje od poniedziałku, 30 kwietnia o 17:20
Nowy serial Ryana Murphey’ego i Brada Falchuka to emocjonujący obraz pracy strażaków, ratowników medycznych, a także osób odbierających zgłoszenia pod numerem 911. Często narażają swoje życie i zdrowie, by ratować innych. „9-1-1” to wyjątkowy serial inspirowany prawdziwymi historiami, które miały miejsce w USA. W pierwszym kwartale 2018 roku „9-1-1” znalazł się w TOP 3 najchętniej oglądanych seriali na kanale FOX.

Filmowe propozycje na kanale FOX
W maju na kanale FOX pojawią się doskonałe propozycje filmowe, wśród których każdy fan kina znajdzie coś dla siebie! Widzowie spragnienie mocnych wrażeń i adrenaliny odwiedzą rodzinę Lutzów, którzy w filmie „Amityville” przeprowadzają się do ogromnego domu w Long Island. Po odkryciu faktu, iż w posiadłości dokonano okrutnego morderstwa, uciekają w przekonaniu, że dom zamieszkują demony.
Premiera filmu Amityville: środa, 2 maja, godz. 00:10

FOX zaprasza również na emocjonujący film o pracy ratowników ze Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. W filmie „Patrol” Kevin Costner wciela się w rolę oficera Bena, który po rozpadzie małżeństwa i śmierci kolegów podczas jednej z akcji, ma problem z uporządkowaniem własnego życia. Problemy osobiste przekładają się na życie zawodowe, przez co grozi mu utrata pracy. Jego ostatnią szansą jest powierzone mu trudne zadanie….Czy główny bohater podoła, tego dowiemy się już wkrótce.
Premiera filmu Patrol: czwartek, 3 maja, godz. 14:30

Dane: NAM, 6:00-25:59, III 2018, SHR%, W16-49, Dayparts;, 6:00-25:59, Q1 2018, SHR% A16-49, Programmes.