FOX – ROZRYWKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE


Wyczekiwane przez wszystkich wakacje za pasem! Po kilku miesiącach zmagań, wreszcie możemy się zrelaksować i spędzić chwilę w gronie bliskich, delektując się czasem wolnym. Kiedy jednak słońce za bardzo przygrzewa i wolimy schować się w domu, z orzeźwieniem przychodzi FOX z serialami i filmami przygotowanymi specjalnie na gorące lipcowe dni i wieczory. W tym miesiącu na FOX pojawi się czwarty sezon uznanego przez krytyków i lubianego przez widzów serialu „Tacy jesteśmy”, a w nim nowe przygody rodziny Pearsonów.

TACY BYLIŚMY

Emisje w niedziele o godzinie 20:15

Tacy jesteśmy to historia trójki rodzeństwa: Kevina, Kate i Randala, którzy pomimo tragedii, która ich spotkała, starają się odnaleźć w otaczających ich świecie. Stworzony przez Dana Fogelmana, twórcy "Kocha, lubi, szanuje", serial jest laureatem Złotych Globów, potrójnym zwycięzcą nagród Emmy oraz zdobywcą nagrody People’s Choice Awards w kategorii “Najlepszy Serial Dramatyczny”. Tacy jesteśmy przeplata teraźniejszość z wątkami z przeszłości, nie dając widzom pełnej odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Kolejny sezon rozpoczyna się wyprawą do przeszłości, gdzie jesteśmy świadkami spotkania Jacka (Milo Ventimiglia) z rodzicami Rebekki (Mandy Moore). Następnie przenosimy się odrobinę w przyszłość, by zobaczyć, jak Jack i Rebecca zabierają dzieci na miejski basen, gdzie dochodzi do konfliktu między rodzeństwem. Nieoczekiwane sploty akcji i liczne retrospekcje odkrywają przed widzami nowe rodzinne tajemnice.

Stacja FOX to najlepiej oceniane seriale prosto z amerykańskich wytwórni. W drugim kwartale 2020 roku kanał osiągnął bardzo dobre wyniki w jakościowych grupach widzów: SHR = 1,33% (A 16-34 50K+), SHR=1,39% (A18-34 50K+).

Dane: NAM, Q2 2020, 06:00-25:59, SHR%, DayParts