FOX – MARK STRONG I JOE DEMPSIE W NOWYM, SZPIEGOWSKIM SERIALU „DEEP STATE”

Dla wszystkich z utęsknieniem czekających na cieplejsze dni, kanał FOX przygotował kilka ciekawych propozycji, które z pewnością umilą i pomogą przeczekać ten okres. Wszyscy fani kryminalnych zagadek i tajemnic zobaczą 10. sezon „Kości”, a na wielbicieli wzruszających rodzinnych opowieści czeka 2. sezon serialu „Tacy jesteśmy”. W kwietniu stacja pokaże nowy serial – trzymający w napięciu szpiegowski thriller „Deep State”. FOX to stacja chętnie wybierana przez jakościowe grupy widzów: mieszkańców metropolii (24%; 266 AFF, A 25-49 500k+), osoby z wyższym wykształceniem (23%; 184 AFF, W 25-49 EDU HIGH) oraz z ponadprzeciętnym dochodem pow. 3500 PLN (45%; 176 AFF, W 20-49 3500+)*.

Kości – 10. sezon, premierowe emisje od poniedziałku do piątku o 19:10

Już w marcu na kanał FOX z 10. sezonem powraca uwielbiany przez widzów serial „Kości”, który zaczyna się od scen aresztowania Seeleya Bootha, po tym gdy ktoś wrobił go w poważne przestępstwo. Temperance Brennan rozważa dopuszczenie się szantażu, by wydostać go z więzienia. W tym samym czasie zespół rozpoczyna śledztwo, aby dowiedzieć się, kto naprawdę zabił trzech agentów FBI. Serial ma bardzo wysoki indeks AFF wśród jakościowych grup widzów: osób z miast pow. 500k mieszkańców (244 AFF, A 20-54 500k+) oraz z wyższym wykształceniem (239 AFF, W 25-49 EDU HIGH). Ponadto, tylko w styczniu 2018 roku serial „Kości” obejrzało niemal 2,4 mln widzów!

Tacy jesteśmy – 2. sezon, premierowe emisje w soboty, od 10 marca o 21:05

W wiosenne sobotnie wieczory FOX zaprasza widzów na 2. sezon niezwykle ciepłego i rodzinnego serialu „Tacy jesteśmy”. To kronika rodziny Pearsonów na przestrzeni lat: od Jacka i Rebekki jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich 37-letnich dzieci – Kevina, Kate i Rendalla, którzy współcześnie poszukują miłości oraz spełnienia. Produkcja ukazuje, jak nawet te najmniejsze wydarzenia z naszego życia oddziałują na to, kim się stajemy w przyszłości, i jak więzi, które dzielimy z innymi, mogą pokonywać czas, dystans, a nawet śmierć.

Deep State – premierowe emisje w poniedziałki, od 9 kwietnia o 21:00

W kwietniu swoją premierę będzie miał wyczekiwany serial szpiegowski - „Deep State”. Głównym bohaterem produkcji jest były szpieg Max Easton (Mark Strong), który rozpoczął nowe życie w Pirenejach, ale wciąż prześladuje go mroczna przeszłość. Po latach zostaje ponownie wezwany na rozmowę przez szefa tajnej wspólnej komórki MI6 i CIA zwanej „Sekcją”. Nakłania on Maxa, aby wrócił do pracy w terenie i pomścił śmierć swojego syna, Harry’ego (Joe Dempsie). Stawka w grze rośnie, kiedy Max zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy chcą zbić fortunę na destabilizacji na Bliskim Wschodzie.

Dane: NAM, 2017, 6:00-25:59, AFF, Programmes; I 2018, COV A4+, Reach&Frequency. *dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe