FOX – IŚCIE PREMIEROWY POCZĄTEK 2018 ROKU

To będzie mocny początek 2018 roku na kanale FOX, a to za sprawą głośnych serialowych premier, pełnych gwiazdorskiej obsady. W styczniu powrócą najpopularniejsi agenci FBI od zjawisk paranormalnych, czyli Dana Scully i Fox Mulder, którzy po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z rządowymi spiskami, stworami nie z tej ziemi i przybyszami z kosmosu. Fani niewyjaśnionych zbrodni będą mieli za to okazję zajrzeć do świata znanych i bogatych, aby poznać sprawę zabójstwa Gianniego Versace.

Z ARCHIWUM X – premierowe emisje w czwartki, od 4 stycznia o 21:05

Na początku stycznia, po dwóch latach oczekiwań na ekrany z nowym sezonem powraca „Z Archiwum X”! Ostatni odcinek produkcji pozostawił wszystkich widzów z pytaniami, na które oczekują teraz odpowiedzi. Dana Scully wraz z młodym agentem Millerem stoją w wiązce światła emitowanego przez niezidentyfikowany obiekt latający. Jednego możemy być pewni – grozi im ogromne niebezpieczeństwo! Co więcej, powróci wątek Williama, syna Muldera i Scully, który posiada nadprzyrodzone zdolności – telekinezę. Może się okazać, że będzie miał ważną rolę do odegrania w ratowaniu ludzkości! Poprzedni sezon serialu uzyskał wysokie wyniki oglądalności. W swoim slocie czasowym był najczęściej wybieraną pozycją programową spośród kanałów konkurencyjnych stacji FOX. Ponadto, sześć premierowych odcinków obejrzało niemal 800 tys. osób, a ich AMR wyniósł 160 tys.!

ZABÓJSTWO VERSACE: AMERICAN CRIME STORY – premierowe emisje w czwartki, od 18 stycznia o 22:00

W połowie stycznia FOX zaprasza widzów na serial „Zabójstwo Versace: American Crime Story”. Opowie on historię zabójstwa projektanta mody Gianniego Versace, który został zastrzelony przez seryjnego mordercę Andrew Cunanana przed bramą swojej posiadłości w Miami Beach w lipcu 1997 roku. Versace był piątą ofiarą mordercy, a sprawy do tej pory nie wyjaśniono. W serialu widzowie zobaczą wielu wybitnych aktorów: Edgara Ramireza w roli Gianniego Versace, Penelopę Cruz jako jego siostrę Donatellę, piosenkarza Ricky’ego Martina grającego Antonio D’Amico, partnera projektanta, a także Darrena Crissa, który wcielił się w Andrew Cunanana.

Dane: NAM, 25 I – 23 II 2016, 22:00-22:59, SHR%, Programmes; COV, Reach&Frequency