FOX – FILMOWE PREMIERY NA KANALE JUŻ W SIERPNIU

Stacja FOX nadchodzi z kolejnym sezonem popularnego serialu „Chicago Fire” – uwielbianej produkcji o strażakach, którzy każdego dnia ryzykują życiem, by pomóc innym. Oprócz tego, kanał przygotował dla widzów sierpień pełen fantastycznych premier filmowych! Już w długi weekend na kanale FOX będzie można zobaczyć film „Krzyk”, „Wyspę”, „Tożsamość”, a także kultowy „Park Jurajski”!

PARK JURAJSKI – CZWARTEK 15 SIERPNIA, GODZ. 15:35

Jeden z najpopularniejszych filmów wyreżyserowanych przez Stevena Spielberga. Przedstawia historię milionera, który postanawia wybudować niezwykły park rozrywki – jego główną atrakcją mają być żywe dinozaury! Jednak, aby otworzyć park dla zwiedzających, musi uzyskać zgodę kontrolnej wycieczki, złożonej z paleontologów, prawnika oraz matematyka. Podczas zwiedzania parku nie wszystko idzie zgodnie z planem, ponieważ niebezpieczne zwierzęta wydostają się na wolność, przejmując kontrolę nad wyspą.

TOŻSAMOŚĆ – CZWARTEK 15 SIERPNIA, GODZ. 20:45

Film opowiada historię doktora Martina Harrisa (Liam Neeson), który przyjeżdża do Berlina, aby wziąć udział w konferencji naukowej. Wyjazd nie przebiega jednak zgodnie z planem, a taksówka którą jedzie Harris, wpada do rzeki. Mężczyzna budzi się w szpitalu, a lekarze informują go, że wypadek mógł poważnie wpłynąć na pracę jego mózgu. Powinien więc przygotować się na niespodziewane utraty przytomności, zaniki pamięci, a nawet urojenia. Jednak niezrażony bohater opuszcza szpital i kieruje się prosto do hotelu, w którym miał zameldować się wraz z żoną. Na miejscu czeka jednak niespodzianka: żona twierdzi, że go nie rozpoznaje, a w dodatku u jej boku stoi obcy mężczyzna, podający się za… Martina Harrisa.

Stacja FOX może poszczycić się fantastycznymi wynikami. Udziały w grupie A16-49 w pierwszej połowie roku urosły aż o 56% w stosunku do roku poprzedniego. Kanał jest szczególnie lubiany przez kobiety z miast, zajmujące kierownicze stanowiska (AFF = 176 W30-59 TOP MANAGEMENT; AFF = 218 W25-54 100K+). 18 czerwca stacja osiągnęła jeden z najwyższych udziałów w rynku, w tym roku, w jakościowej grupie kobiet z miast (W16-49 100K+, SHR = 2,7%).

Dane: NAM, 06:00-25:59, H1 2019 vs. H1 2018, SHR%, AFF vs. A16-49, DayParts.