FOX - DUŻA DAWKA ADRENALINY I BARDZO WYSOKIE WYNIKI STACJI

W lipcu  FOX osiągnął udział na poziomie 0,73% SHR. Jest to wynik o 56% wyższy niż w zeszłym roku! Taki udział uplasował kanał w czołówce stacji serialowych na polskim rynku. FOX nie spoczywa na laurach i we wrześniu zaprasza widzów na nowy serial – „Rezydenci”, a także 2. sezon znanej wśród miłośników mocnych wrażeń produkcji „9-1-1”.

,,Rezydenci”- premiera 4 września o 21:05

„Rezydenci” to serial medyczny odkrywający najmroczniejsze sekrety działania placówek medycznych w Stanach Zjednoczonych.  Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu dr. Pravesh poznaje skomplikowane realia medyczne, w którym ratowanie ludzkiego życia często łączy się z bardzo trudnymi decyzjami, a wykonywana codziennie praca niejednokrotnie wpływa na życie prywatne całego personelu.

,,Rezydenci” to doskonale zbudowane napięcie, rozwijająca się przez cały odcinek akcja, ciekawe przypadki medyczne oraz dramatyczne decyzje, balansujące na granicy życia i śmierci. Nic dziwnego, że serial został dobrze przyjęty nie tylko przez krytyków, ale również przez widzów w Stanach Zjednoczonych i Europie. 

,,9-1-1’’- premiera 13 listopada o 22:00

W listopadzie na antenie FOX pojawi się 2. sezon bijącego rekordy popularności na całym świecie serialu „9-1-1”. Serial twórców „American Horror Story” skupia się na pracy jednostek ratowniczych w Los Angeles: policjantów, strażaków, sanitariuszy, a także osób odbierających zgłoszenia pod tytułowym numerem 911, którzy wykonując swoje zawody, codziennie narażają życie i zdrowie. W nowej serii do grupy ratowników z Los Angeles, w roli dyspozytora telefonu alarmowego 911, dołącza Jennifer Love Hewitt.

Serial inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w różnych miastach w USA, co potwierdza jeden z jego producentów, Ryan Murphy - Mój syn Ford miał 11 miesięcy i pewnej nocy przestał oddychać. Od razu zadzwoniliśmy pod numer 911, byliśmy z żoną spanikowani, nie wiedzieliśmy co robić. Po przyjeździe ratownicy starali się nas uspokoić, a ich praca zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Po tym wydarzeniu Murphy przeprowadził szereg rozmów z pracownikami służb ratowniczych, czerpiąc inspiracje do wielu historii opowiedzianych w „9-1-1”.

Po emisji pierwszego sezonu serial znalazł się w TOP 3. na kanale FOX. Dodatkowo, premierowe emisje osiągnęły aż 0,74% udziału w grupie A 16-49.

Dane: NAM, 6:00-25:59, VII 2018, A 16-49 SHR%, Dayparts; II-IV 2018, A16-49, SHR%, Programmes.