FOX COMEDY – PREMIERY NOWYCH ODCINKÓW ULUBIONYCH SERIALI

Komediowy kanał FOX Comedy zaplanował czerwiec pełen nowych odcinków popularnych seriali. Widzowie będą mogli zobaczyć, co słychać u Andre Johnsona z serialu „Czarno to widzę”, a także odwiedzić panią domu Katie Otto z cyklu „Nie ma lekko”, która wraca do pracy jako organizator imprez.

CZARNO TO WIDZĘ – emisja w soboty od godz. 12:20

Serial opowiada o Andre ‘Dre’ Johnsonie, który pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z ich tożsamością kulturową, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Nie do końca podoba się to jednak jego żonie Rainbow oraz ojcu. W najnowszej odsłonie produkcji jedno z dzieciaków dostaje się na Howard University, co napawa rodziców dumą. Jednak co powiedzą, kiedy syn zamiast rozpocząć studia postanowi zrobić sobie roczną przerwę? Tego widzowie dowiedzą się już niedługo!

NIE MA LEKKO – emisja niedziela od godz. 15:50

Główna bohaterka jest przeciętną panią domu, żoną i matką trójki dzieci. Nie tylko ma problemy z przeszkadzającą jej sporą nadwagą, z którą nie chce nic zrobić, lecz również pragnie się wyróżnić spośród żyjących naokoło atrakcyjnych i lepiej wyglądających kobiet oraz ich „uprzywilejowanych” dzieci. Po spędzeniu kilku lat jako pełnoetatowa mama, Katie wraca do pracy i zajmuje się organizowaniem imprez. Nowe zajęcie zabiera jej dużo czasu, więc razem z mężem postanawiają spróbować podzielić się obowiązkami.

Komediowy kanał FOX Comedy pozostaje bardzo dobrze dopasowany do męskiego i miejskiego widza (AFF = 182 M25-54 100K+), a w samym tylko kwietniu stacja przyciągnęła przed telewizory ponad 1,9 mln osób!

Dane: NAM, 04.2019; 06:00-25:59; AFF vs. A16-49; DayParts; COV A4+, Reach&Frequency