FOOD NETWORK W OFERCIE PREMIUM TV!

Od 1 stycznia 2018 roku kanał Food Network znalazł się w ofercie Premium TV w ramach biura reklamy TVN Media. Czas reklamowy stacji jest już w sprzedaży. Jego zakup możliwy jest w ramach produktów spotowych Premium TV: „Kobieta Premium”, „Miasta Premium” oraz w pakiecie kontekstowym „Lifestyle”.

Food Network jest obecnie najlepszą stacją kulinarną w Polsce i należy do najszybciej rozwijających się marek wśród kanałów Scripps Networks Interactive na świecie. W maju w roli ambasadora
i przewodnika po eklektycznej krainie smaków zadebiutowała ikona telewizji i najpopularniejsza polska restauratorka, Magda Gessler. Od jesieni widzowie Food Network mogą oglądać jej autorski program „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. To nie wszystko! Na antenie kanału zadebiutował również Robert Makłowicz, który zabiera wszystkich miłośników kuchni w niepowtarzalną wyprawę po świecie.

Food Network odnotowuje najlepsze wyniki oglądalności wśród telewizji kulinarnych w Polsce. Kanał skradł serca wielu widzów, którzy każdego dnia szukają inspiracji, różnorodnej wiedzy i rozrywki na najwyższym poziomie. Food Network prezentuje zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne spojrzenie na gotowanie. Zachęca do eksperymentowania z potrawami, pomaga rozwinąć już nabyte zdolności i przedstawia świat kuchni od kulis. Podróże śladami potraw z każdego zakątka globu motywują do tworzenia nowych dań w zaciszu własnego domu.

Oferta programowa Food Network jest źródłem inspiracji zarówno dla wymagających smakoszy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem. To także kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z jedzeniem i kulinariami!